اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

پیام جمعه اشکذر

شناسه خبر : 98178 | تاریخ انتشار : : 04 اردیبهشت 1400 - 0:30 | ارسال توسط :

همزمان با آغاز موج چهارم شیوع کرونا ویورس و برگزار نشدن نماز جمعه در بخش های مختلف شهرستان اشکذر؛ امام جمعه اشکذر پیام جمعه صادر کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ به دلیل شیوع کرونا ویروس و آغاز موج چهارم این ویروس منحوس و بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا ویروس نماز جمعه اشکذر برگزار نشد و حجه الاسلام طالبیان امام جمعه این شهرستان پیام جمعه صادر کرد.

طالبیان در پیام جمعه خود ضمن مرور زندگی حضرت خدیجه (س) بر دو نکته از فضایل و زندگی ایشان اشاره کرد وبیان داشت: حضرت خدیجه (س) ام المومنین و ام الائمه است که در فضلیت این بانوی بزرگ اسلام همین بس که اهل بیت (ع) افتخار میکردند به فرزندی چنین بانویی و درس بزرگ زندگی این بانو ایثار جانی، مالی و آبرویی در راه اسلام و پیامبر اعظم (ص) است.

بر اساس این گزارش امام جمعه اشکذر با اشاره به فرارسیدن ایام ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: احسان به نیازمندان درس بزرگ سیره کریم اهل بیت (ع) است که جادارد به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه مبارک رمضان به این سیره آقا امام حسن (ع) در امر مواسات و همدلی با نیازمندان تاسی کنیم. امامی که در طول حیات خویش تمام دارایی های خود را با نیازمندان تقسیم کرد.

وی در ادامه گفت: آنچه در این روزها گذشت این حوادث بود. خرابکاری در تاسیسات نطنز، پاسخ محکم ایران با اجرایی گردن تصمیم غنی سازی ۶۰ درصد، اصابت موشک به تاسیسات رژیم اشغالگری قدس و مذاکرات جدید وین و درس بزرگی که با مرور این حوادث می گیریم همان نکته و پیام قرآنی است “و اعدو لهم ماستطعتم من القوه” است. ما باید خودمان را در مقابل دشمن قوی کنیم؛ در تمام زمینه ها و به نفوذ و خرابکاری آنها پاسخ قاطع و محکم بدهیم و مواظب نفوذ و دام های جدید آنها به بهانه مذاکرات باشیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IGyEj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec