اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

پیام تسلیت هادی‌نسب به مناسبت درگذشت خیّر سلامت شهرستان اشکذر منتشر شد

شناسه خبر : 95150 | تاریخ انتشار : : 07 آذر 1399 - 16:00 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر: درگذشت مرحوم حاج صفرعلی رضایی صدرآبادی خیّر سلامت شهرستان اشکذر را به جامعه خیرین و بویژه خیرین عرصه سلامت یزد تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت علو درجات و مزید فضل و رحمت پروردگار بی‌همتا را برای آن مرحوم و صبر و آرامش برای بازماندگان مسئلت می‌نمایم.

به گزارش اشکذر خبر؛ حاج صفرعلی رضایی خیر عرصه سلامت و موسس مرکز خدمات جامع سلامت صدرآباد رستاق به دیدار حق شتافت.

به همین مناسبت هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی پیامی درگذشت این خیّر در حوزه‌ی سلامت شهرستان اشکذر را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت فرماندار به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تأسف و تأثر آگاه شدیم که خیّری دلسوز و مردمی در عرصه خیرین سلامت یزد چشم از جهان فروبسته و جامعه خیرین استان عزادار گردیده است.

هرچند مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه ستاره پر تلالو انسانی خیّر از پهنه آسمان خیرین سلامت رخت بربندد؛ اما اثرات اقدامات پر خیر و برکت وی در احداث مرکز جامع خدمات سلامت شبانه روزی حضرت جوادالائمه (ع) صدرآباد رستاق همواره نام و یاد او را در دل‌ها ماندگار کرده است.

درگذشت مرحوم حاج صفرعلی رضایی صدرآبادی خیّر سلامت شهرستان اشکذر را به جامعه خیرین و بویژه خیرین عرصه سلامت یزد تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت علو درجات و مزید فضل و رحمت پروردگار بی‌همتا را برای آن مرحوم و صبر و آرامش برای بازماندگان مسئلت می‌نمایم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LCSeX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124