فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در پی شهادت سیدالشهدای خدمت، رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان در حادثه سقوط بالگرد پیام تسلیتی خطاب به نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر صادر کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ حسین هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در پی شهادت سیدالشهدای خدمت، رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان در حادثه سقوط بالگرد پیام تسلیتی خطاب به نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر صادر کرد.

در متن این پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس ردائی فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

بیان تأسف آنچه روی داد و ملّت عزیز ایران را از نعمت خدمت جمعی از خدمت‌گزاران ملّت و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی محروم ساخت، با هیچ قلمی قابل وصف نیست. سانحه سقوط بالگرد و شهادت ریاست محترم جمهوری، وزیر گرانقدر امور خارجه و همراهان ایشان، واقعه‌ای جانگداز است که غمی بزرگ را در دل‌های عموم مردم کشورمان جاری کرد.
شهادت در راه خدمت، سعادتی است که پروردگار متعال بر بندگان صالح ارزانی می‌دارد. سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور انقلابی و جهادی رهرو راهی بود که شهیدان رجایی و باهنر پیشگامان آن بودند و با شهادت در مسیر خدمت به ملّت نام خود را برای همیشه در تاریخ ماندگار کرد.
حضور در مناطق محروم و دیدار با مردم در جای جای کشور و تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم، شهید رئیسی را چهره‌ای ممتاز در میان کارگزاران خدوم انقلاب اسلامی قرار داد و شهادت، اجر چند دهه خدمت بی‌منت ایشان به این نظام مقدس و ملت شریف ایران بود.

درس آموختن در مکتب امام راحل(ره) و همراهی و تبعیت محض از مقام معظم رهبری و پایبندی به ارزش های نظام مقدس اسلامی و دامن نزدن به دعواهای سیاسی و جناحی به جای خدمت به مردم، موجب شد تا ایشان نماد و الگویی در ولایت‌مداری و خدمتگزاری صادقانه به مردم باشد.

ساده‌زیستی و مردمی بودن و اذعان همه گروه‌ها به اخلاص و مردم داری شهید آیت‌الله رئیسی چه در زمان خادمی در حرم امام هشتم(ع) و چه ریاست قوه قضائیه و نهایتاً مسند ریاست جمهوری، ایشان را در کنار نام‌های بزرگی همچون شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر و قهرمان مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی، در تاریخ معاصر ایران جاودانه کرد.

اینجانب این حادثه جانسوز را به محضرحضرت امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و حضرتعالی به عنوان نماینده عالی دولت و آحاد مردم شهید پرورشهرستان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای شهدای این حادثه مسئلت می‌نمایم و به عنوان خادمی کوچک اطمینان میدهم مجموعه بسیج و سپاه شهرستان قویتر و مستحکم‌تر از گذشته در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان در راه اعتلای خدمت به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اشکذر ایستاده و خواهد ایستاد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/71Fp2