اشکذر خبر


پیام تسلیت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به خانواده شهیدان رضائی و امینی

شناسه خبر : 104461 | تاریخ انتشار : : ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰ | ارسال توسط :

پیام تسلیت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر خطاب به خانواده شهیدان رضائی و امینی منتشر شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ حسین هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام شهید حسنعلی رضایی و پدر بزرگوار شهید والامقام شهید علی اکبر امینی پیام تسلیت خطاب به خانواده دو شهید معزز صادر کرد.

متن پیام هاتفی خطاب به خانواده شهید رضائی به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهید گرانقدر حسنعلی رضایی

ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.

درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «سکینه ابراهیمی صدرآبادی» مادر گرامی شهید معزز «حسنعلی رضایی » را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.

بی‌شک ایمان و اراده راستین این شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش این بانوی ارجمند در جهت تربیت اسوه‌ جهاد و مقاومت بی‌بدیل است. مادر والامقامی که با افتخار به شهادت فرزند عزیز خویش، در ادامه راه آن شهید معظم با اعتقادی راسخ استقامت و پایداری نمود و به یقین از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار غم‌انگیز است.

از منظر ادب و ارادت، بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار فرزندشهیدش قرین رحمت ربوبی گردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر همچنین خطاب به خانواده شهید امینی نوشت:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت ابوالشهید مرحوم عباس امینی، پدر بزرگوار شهید گرانقدر «علی اکبر امینی» موجب تأسف و تأثر شد.

این اسوه مقاومت و استواری که با ایمان راسخ به آرمان‌های نظام اسلامی، فرزند عزیز خود را در حساس‌ترین مقاطع دوران دفاع مقدس روانه میدان جهاد و شهادت کرد، همواره الگوی درخشانی برای پدران این مرز و بوم خواهد بود.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور بخش خضرآباد و خانواده محترم آن پدر فداکار تسلیت می‌گویم و برای ایشان علو درجات و همجواری با فرزند شهیدش و برای بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه خداوند بزرگ مسألت دارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/i9lzX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *