اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

پیام تسلیت سرپرست شهرداری اشکذر به مناسبت رحلت حجه الاسلام حاج غلامرضا ذاکری

شناسه خبر : 94289 | تاریخ انتشار : : 01 مهر 1399 - 23:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر احمد علی دهقان منشادی در پی درگذشت خیر نیک اندیش حجه‌الاسلام و المسلمین حاج غلامرضا ذاکری پیام تسلیت صادر کرد. سرپرست شهرداری اشکذر در پیام خود آورده است: ضایعه جانکاه و جانسوز رحلت روحانی نیکوکار و شریف، خیر ارجمند مرحوم مغفور حجت الاسلام و […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر احمد علی دهقان منشادی در پی درگذشت خیر نیک اندیش حجه‌الاسلام و المسلمین حاج غلامرضا ذاکری پیام تسلیت صادر کرد.

سرپرست شهرداری اشکذر در پیام خود آورده است:

ضایعه جانکاه و جانسوز رحلت روحانی نیکوکار و شریف، خیر ارجمند مرحوم مغفور حجت الاسلام و المسلمین حاج غلامرضا ذاکری موجبات تأثر و تألم گردید.

دوران حیات این فقیه فاضل منشأ خدمات فراوانی به ویژه در ساخت و ایجاد فضاهای عام المنفعه در شهر اشکذر بود که بی شک نقش بسزایی در توسعه این خطه داشته است.

سوابق درخشان آن مرحوم نیک اندیش در توسعه و آبادانی منطقه ماندگار و سرچشمه مادی و معنوی برای آیندگان این خطه خواهد بود.

اینجانب با تأسف و تأثر، رحلت این خیر بزرگوار را به خانواده محترم آن مرحوم و مردم شریف شهرستان اشکذر ، به ویژه جامعه روحانیون و خیرین تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل مسئلت می نمایم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/HLVuw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec