بخشدار مرکزی شهرستان اشکذر در پی درگذشت محمد حسین شاهدی (قانع) یکی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و ورزشی رستاق پیام تسلیت صادر کرد. 

به گزارش اشکذر خبر؛ امیر ملانوری بخشدار مرکزی شهرستان اشکذر در پی درگذشت محمد حسین شاهدی (قانع) یکی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و ورزشی رستاق پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام ملانوری به شرح زیر است:

با نهایت تالم وتاثر درگذشت شادروان “محمدحسین شاهدی (قانع) ” از کارکنان خدوم اداره کل تربیت بدنی سابق (ورزش وجوانان)را به خانواده محترم وتمامی بازماندگان تسلیت وتعزیت عرض می کنم.

بی تردید نقش فعال آن مرحوم درفعالیت های اجتماعی ، مذهبی و ورزشی باقیات الصالحاتی است که به خاطر خالصانه وخدایی بودن هرگز تباه نخواهدشد.

خدمات ارزنده آن فقید سعید به جامعه ورزش استان و شهرستان و نقش وی درتوسعه اماکن و ابنیه ورزشی یادگار زیبایی است که نشان ازتعهد ؛دلسوزی و مسئولیت پذیری در دوران سی ساله کاری دارد.

درایام بازنشستگی نیز نقش موثری درشکل گیری تشکل های فعال در آبادی عزآباد رستاق و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی داشت و همواره به عنوان یک فرد باتجربه سنگ صبور و راهنمای جوانان بود.

آن مرحوم افتخارش خدمت به آقا و مولایش حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بود و پس از تحمل رنج ناشی ازیک بیماری خاص در نهایت به رحمت ایزدی پیوست و دار فانی را وداع کرد.

با تسلیت مجدد فقدان این عزیز از دست رفته بقای عمر بازماندگان و همنشینی آنمرحوم با اولیاء الله را ازخداوند متعال خواستارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/I6ByM