مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با صدور پیامی هفته پاسداشت مقام معلم را خدمت تمامی فرهنگیان شاغل و بازنشسته به شرح ذیل تبریک گفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی الیاسی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با صدور پیامی هفته پاسداشت مقام معلم را خدمت تمامی فرهنگیان شاغل و بازنشسته به شرح ذیل تبریک گفت.

متن پیامم الیاسی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

“انما بعثت معلما”

ستایشگر معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت نه اندیشه ها را (استاد شهید مرتضی مطهری)

نهاد آموزش و پرورش جلوه گاه بزرگ اندیشمندانی است که در نهایت خلوص و عزت، با رهسپاری در مسیر تعالی، کوشیده اند تا استعداد ها، علایق، خلاقیت های دانش آموزان را متجلی سازند. به یقین این مهم نقش سازنده ای در اعتلای جامعه ایران اسلامی مان داشته و در پیشگاه خداوند منان نیز از ارج و ارزش شایسته ای برخوردار است. بی تردید رشد و توسعه نظام تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی ایران مدیون تلاش گسترده و عمیق همکاران گرانقدر و متخصصی است که از دیر باز تاکنون دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

شما که یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تمامی شهدای فرهنگی، خاصه ۱۱ شهید فرهنگی شهرستان اشکذر ضمن تبریک فرارسیدن هفته معلم خدمت تمامی مجاهدان عرصه دانایی معلمان و مربیان، مدیران و معاونین و معلم یاران مدارس و همه پیشکسوتان این عرصه امید آن دارم تا در ظل عنایت باری تعالی و توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و در تحقق بخشی به آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و اجرای رهنمود های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) موفق و موید باشید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hK0gk