اشکذر خبر


پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر

شناسه خبر : 105105 | تاریخ انتشار : : ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۷ | ارسال توسط :

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ پاسدار حسین هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام هاتفی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شعبان شد و پیک عشق از راه آمد    عطر نفس بقیه الله آمد

با جلوه سجاد، ابوالفضل و حسین      یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد

در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت انواری که باطلوع نورانی خود روشنی بخش دلها و دیدگان مومنین خداجویند.

روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی و بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سید الساجدین حضرت زین العابدین (ع) است.

نامگذاری این سه روز به نامهای روز پاسدار، روز جانباز و روز آزادگان و ایثارگران جلوه ای از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است . در حقیقت روز پاسدار، روز تجلی ایثار و پاسداری از اسلام ناب محمدی وروز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند.

چه افتخاری والاتر از این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، پاسداران غیور انقلاب اسلامی با اقتدا به بزرگ پاسدار دین و آزادگی، حضرت سید الشهداء(ع)، در پرچمداری و صیانت از آرمان های اباعبدالله (ع) قامت برافراشته ، جانبازان سرافراز ایران اسلامی با پیروی از اسوه وفاداری و ایثار، ابوالفضل العباس(ع)، جانفشان عرصه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گردیده و ایثارگران بزرگوار با تاسی از امام سجاد(ع)، سالها مقاومت وپایداری در راه هدف را به نمایش گذاشته و پیام آوران ایستادگی با سلاح معنویت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شدند.

اینجانب فرارسیدن این ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به خانواده معظم شهداء ، ایثارگران ، جانبازان ، آزادگان وابستگان و پیشکسوتان سپاه در سطح شهرستان اشکذر، همکاران خودم در مجموعه ناحیه مقاومت بسیج ومردم ولایتمدار و شریف شهرستان اشکذر تبریک و تهنیت عرض می نمایم. از خدای سبحان و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) استعانت می جویم، “پاسداران عزیز را برای اعتلای سپاه، تداوم حمایت و همراهی با مردم، استحکام بخشی به مقاومت، منزوی ساختن دشمن و پذیرش نقش های عظیم در حوادث بزرگ تعقیب آرمان‌ها و اهداف بلند فراروی، خنثی سازی عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای دشمنان، بلوغ رویکرد و عمل اجتماعی در حوزه امداد و خدمت رسانی به مردم، سازندگی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی یاری بخشد.

انشاء الله

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1acoB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *