اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

پیام تبریک فرماندار و شهردار اشکذر به مناسبت روز ارتباطات

شناسه خبر : 91521 | تاریخ انتشار : : 27 اردیبهشت 1399 - 16:03 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی  هادی‌نسب فرماندار اشکذر در پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان روابط عمومی تبریک گفت. متن پیام هادی نسب بدین شرح است: در اهمیت جایگاه روابط عمومی ها همین بس که مولای متقیان علی (ع)در فرمان خود به مالک […]

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی  هادی‌نسب فرماندار اشکذر در پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان روابط عمومی تبریک گفت.

متن پیام هادی نسب بدین شرح است:

در اهمیت جایگاه روابط عمومی ها همین بس که مولای متقیان علی (ع)در فرمان خود به مالک اشتر، وی را به افکار عمومی مردم توجه می دهد و افکار توده مردم را تکیه گاه دین و جامعه اسلامی بر می شمارد.

توجه ویژه به نقش و جایگاه واقعی روابط عمومی ها در همه دستگاهها، سازمانها و نهادها موید ارتباط دو سویه میان مجموعه و افکار عمومی خواهد بود و روابط عمومی ها به عنوان یک پل ارتباطی با انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبین، مدیران را در فرآیند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می نمایند.

یقینا خدمات ارزشمند دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند قابل تقدیر است.

اینجانب ۲۷ اردیبهشت‌ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به کلیه دست‌اندرکاران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت عرض می نمایم، از خدای متعال برای کلیه عزیزان سلامتی همراه با عزت و سربلندی آرزومندم.

در همین راستا مهدی جعفری پور شهردار اشکذر نیز فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این حوزه تبریک گفت.

شهردار اشکذر در پیام خود آورده است:

روابط عمومی در سازمان‌ها نقش بازوی مشورتی را دارند که این فرصت را به هر مجموعه می‌دهد تا خدمت و وظایف خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی استفاده کند.

روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزنده ای است برای قدردانی شایسته از زحمات فعالان و زحمت کشان این عرصه و ایجاد یک فضای همگرایی عمومی در مسیر تغییر نگرش ها، باورها و ذهنیت ها نسبت به جایگاه و منزلت این حرفه، همچنین ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر در بین مدیران، دست اندرکاران و مدیران روابط عمومی در راه کمک به رشد و بالندگی و پویایی بیش از پیش جایگاه می باشد.

ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه پرتلاش کارشناسان روابط عمومی ادارات شهرستان اشکذر، توفیقات همه عزیزان را از خداوند سبحان خواستارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/csrp7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec