اشکذر خبر

به مناسبت هفته محیط‌زیست

پیام تبریک فرماندار اشکذر منتشر شد

شناسه خبر : 98979 | تاریخ انتشار : : ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱:۴۷ | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه طبیعت و محیط زیست ما امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند حفاظت است؛ هفته محیط زیست را به همه فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ پیام تبریک هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی پیامی که به مناسبت فرارسیدن هفته محیط‌زیست صادر شد؛ با اشاره به اینکه طبیعت و محیط زیست ما امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند حفاظت است؛ هفته محیط زیست را به همه فعالان این عرصه تبریک گفت. پیام تبریک فرماندار به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

دنیای صنعتی امروز و افزایش مهاجرت به شهرها باعث افزایش روند تصرف منابع طبیعی و استفاده روزافزون از آنها شده است و آفات این صنعتی‌شدن بیشتر از بلایای طبیعی نباشد کمتر نیست؛ چراکه پیشرفت بی‌رویه جهان صنعتی، هم صفا و پیوندهای استوار خانوادگی و از همه مهمتر شادابی و سلامت مردم صنعت‌زده را تهدید می‌کند و هم انسان‌های زیادی را به سرگردانی و افسردگی و پریشان‌حالی دچار می‌کند.

آنچه مسلم است اگرچه ما میراث‌دار تصمیمات و رفتارهای پیشینیان هستیم؛ اما باید بدانیم طبیعت و محیط زیست ما امروز بیش از هر زمانی نیازمند حفاظت است و این وظیفه یک نهاد و سازمان نیست بلکه همه باید با افزایش آگاهی عمومی و توجه بیش از پیش به ارزش‌های زیست‌محیطی برای داشتن محیط زیستی سالم‌تر و با نشاط‌ تر که از مطالبات مکرر و بحق مردم شهرستان است؛ بکوشیم.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای محیط ‌بان و قدردانی از زحمات مجموعه حفاظت از محیط زیست استان و شهرستان، هفته محیط زیست را به تمامی فعالان و دلسوزان این حوزه تبریک می‌گویم و آرزو دارم در مسیر حفاظت از طبیعت و محیط زیست شهرستان که بحق امانتی برای نسل آینده است؛ کوشا و سربلند باشیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3QNUY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *