اشکذر خبر


پیام تبریک فرماندار اشکذر به مناسبت روز خبرنگار

شناسه خبر : 100214 | تاریخ انتشار : : ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار این روز را به خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه و مطبوعات تبریک گفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار این روز را به خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه و مطبوعات تبریک گفت.

فرماندار اشکذر در پیام خود آوره است.

بسم رب المطلعین و الصدیقین

هفدهم مردادماه روز خبرنگار؛ بهانه ای است که این روز مهم را به همه عزیزان فعال در عرصه خبرنگاری تبریک و تهنیت عرض نمایم. خبرنگاران دلسوز، با اخلاق، متعهد، صدیق و مسئولیت پذیر که همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری جامعه؛ مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بدون تردید نقش بی بدیل و اثرگذار قلم پرتوان اصحاب رسانه در مسیر رفع مشکلات و رشد و توسعه جامعه برکسی پوشیده نیست و امروز با وجود بحران کرونا؛ تبیین و شناساندن ابعاد مختلف این بیماری، ترویج فرهنگ رعایت شیوه نامه های بهداشتی و ترغیب گروه های هدف به انجام واکسیناسیون رسالت سنگین تری بر دوش این طیف از جامعه گذاشته است.

ضمن گرامی داشت سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار؛ سلامتی و بهروزی تمامی دست اندکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XTQVh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *