در پی انتصاب مدیرکل اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد طی پیامی این انتصاب را به مدیرکل صمت یزد تبریک گفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ در پی انتصاب محمد کاظم صادقیان دانش آموخته فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به عنوان مدیرکل اداره صنعت، معدن و تجارت محمد رضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد طی پیامی این انتصاب را به مدیرکل صمت یزد تبریک گفت.

در متن پیام دهقانی اشکذری آمده است:

با احترام، بر خویش فرض می‌دانم از سوی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، انتصاب مدبرانه حضرتعالی را به سمت مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، صمیمانه تبریک عرض نمایم.

انتصاب شایسته شما برادر ارزشی و متعهد و دانش آموخته فرهیخته این دانشگاه، در این جایگاه حیاتی برای استان، به امید و یاری خداوند منان، بشارت دهنده ایجاد محیطی پویا و نوید بخش افزایش بهره مندی از پروژه های فناورانه و کارآفرینانه در عرصه صنایع پاک و فناور و‌دانش بنیان در زیست بوم اقتصادی و فناوری استان خواهد بود.

از درگاه ایزد منان، عزت و سربلندی خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جنابعالی نیز، توفیقات روزافزون در جهت خدمت خالصانه و سرشار از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد بخش صنعت، معدن و تجارت استان با نگاهی جهادی و تحولی تمنا دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UEbAL