روح الله ردائی در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر به اقدامات انجام شده در پروژه نهضت ملی شهر مجومرد و اشکذر اشاره کرد و افزود: در هفته آینده پیامکی مبنی بر واریز وجه برای متقاضیان ارسال خواهد شد.

به گزارش اشکذر خبر، صبح امروز، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد،  مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد و فرماندار شهرستان اشکذر از سایت های نهضت ملی مسکن شهر های اشکذر و مجومرد بازدید کردند و در جریان روند اجرایی آنها قرار گرفتند .

روح الله ردائی در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر به اقدامات انجام شده در پروژه نهضت ملی شهر مجومرد و اشکذر اشاره کرد و افزود: استقرار ماشین آلات در پروژه نهضت ملی مسکن شهر اشکذر توسط شهرداری اشکذر انجام شده است و عملیات آماده سازی زیر ساخت در حال انجام می باشد.

وی به روند اجرایی کار در سایت شهر مجومرد پرداخت و با اشاره به اینکه کار خاکبرداری زمین به پایان رسیده است، گفت: کارگزار سایت نهضت ملی مسکن شهر مجومرد بنیاد مسکن می باشد که ان شاالله بعد از تعطیلات ۲۲ بهمن کار خود را برای زیر سازی آغاز خواهند کرد.

فرماندار اشکذر تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی بعد از سه ماه پس از آغاز عملیات اجرایی، زمین های سایت نهضت ملی مسکن مجومرد آماده می شود.

وی متراژ زمین پیش بینی شده نهضت ملی مسکن اشکذر را ۱۱۰ هکتار عنوان کرد و افزود: انشالله در هفته آینده  ماشین آلات جدید به پروژه نهضت ملی شهر اشکذر افزوده خواهد شد و روند رو به جلو کار، سرعت بیشتری خواهد گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه که تا پایان سال تعدادی از قطعات زمین جانمایی می شود، گفت: طی برنامه ریزی صورت گرفته تا سوم خرداد ماه سال آینده تمام واحد های نهضت ملی مسکن جانمایی می شوند و در قواره های ۲۲۰ متری تحویل مردم اشکذر خواهند شد.

ردائی مبلغ اولیه واریز وجه برای متقاضیان را ۱۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: در هفته آینده پیامکی مبنی بر واریز وجه برای متقاضیان ارسال خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WmXxi