اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

پیش ثبت نام عتبات عالیات در یزد آغاز شد

شناسه خبر : 19682 | تاریخ انتشار : : 25 فروردین 1392 - 17:33 | ارسال توسط :

به گزارش نسی م صادق به نقل از مهر،علي اصغر شريفي در گفتگو بااین خبرگزاری اظهار داشت: آغاز پيش ثبت نام در سامانه پيش ثبت نام عتبات عاليات از امروز صبح در يزد آغاز شده و تا 31 فروردين ماه ادامه مي يابد. وي افزود: در نخستين روز ارديبهشت ماه، بر اساس كدهاي رهگيري، قرعه […]

به گزارش نسی م صادق به نقل از مهر،علي اصغر شريفي در گفتگو بااین خبرگزاری اظهار داشت: آغاز پيش ثبت نام در سامانه پيش ثبت نام عتبات عاليات از امروز صبح در يزد آغاز شده و تا 31 فروردين ماه ادامه مي يابد.

وي افزود: در نخستين روز ارديبهشت ماه، بر اساس كدهاي رهگيري، قرعه كشي بين متقاضيان انجام مي شود و نتيجه آن دوم ارديبهشت ماه اعلام مي شود.

شريفي عنوان كرد: افرادي كه در پيش ثبت نام دوره هاي قبل شركت كرده و حائز اولويت تشرف اعلام نشده اند، در اين دوره نيازي به طي مراحل پيش ثبت نام ندارند و اطلاعات آنها به دوره جديد انتقال مي يابد.

وي ادامه داد: افرادي كه در دوره قبل حائز اولويت تشريف شناخته شدند اما به هر دليل در گروه ها ثبت نام نكردند، از سامانه پيش ثبت نام حذف شدند و در صورتيكه مايل به تشرف در اين دوره باشند، بايد دوباره مراحل پيش ثبت نام را طي كنند.

شريفي عنوان كرد: افرادي كه اقدام به ثبت نام گروهي 35 نفره مي كنند، در صورتي كه تعدادي از آنها منصرف يا از گروه خارج شوند و عدد گروه كمتر از 25 نفر شود، گروه آنها حذف و در قرعه كشي شركت داده نمي شوند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QU8Fm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124