اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

پنجمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 96675 | تاریخ انتشار : : 19 بهمن 1399 - 13:00 | ارسال توسط :

پنجمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با هدف برنامه‌ریزی در خصوص طرح پیک کتاب و اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک دهه فجر با ارگان‌های دولتی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ همزمان با فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با هدف برنامه‌ریزی در خصوص طرح پیک کتاب و اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک در دهه فجر با ارگان‌های دولتی و فرهنگی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر و اعضاء حقیقی و حقوقی انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در محل فرمانداری اشکذر برگزار شد.

هادی‌نسب در این جلسه اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا اعضای این انجمن، راهکارهای لازم جهت ارتقاء سطح فرهنگ کتابخوانی در بین شهروندان شهرستان را ارائه دهند و هرچه بیشتر در زمینه مطالعه و کتابخوانی سرمایه گذاری کنیم؛ به توسعه فرهنگی جامعه کمک کرده‌ایم.

در ادامه ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه های عمومی اشکذر ضمن ارائه گزارش عملکرد ده ماهه کتابخانه‌های عمومی به ارائه برنامه های فرهنکی کتابخانه پرداخت.

حمایت فرمانداری از طرح پیک کتاب و تامین منابع مالی، واگذاری زمین از طرف شورای روستای شمسی جهت ساخت کتابخانه، اهدای ۳ جایزه دهه فجر از طرف شهرداری اشکذر (مسابقه امام دل ها) و برگزاری جلسات حافظ خوانی و شعر خوانی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشکذر از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

در پایان حفیظی کتاب آنسوی آفتاب؛ مروری بر شخصیت و زندگی خصوصی امام خمینی (ره) از علی اکبر جعفری ندوشن را برای اعضا معرفی کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hG29r

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec