اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پنالتي اشتباه سه امتيازاز اميد شهرداري اشكذر گرفت

شناسه خبر : 27385 | تاریخ انتشار : : 06 بهمن 1392 - 23:09 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر نيوز از هفته سيزدهم ليگ اميد تيم اميد شهرداري زارچ موفق شد در خانه 3 بر 2  اميد شهرداري اشكذر را شكست دهد. بحث برانگيز ترين صحنه اين مسابقه پنالتي بود كه در همان نيمه اول براي شهرداري زارچ گرفته شده بود و محمدرضا كريمي توانست دروازه اشكذر را باز كند.پنالتي كه […]

به گزارش اشكذر نيوز از هفته سيزدهم ليگ اميد تيم اميد شهرداري زارچ موفق شد در خانه 3 بر 2  اميد شهرداري اشكذر را شكست دهد.

بحث برانگيز ترين صحنه اين مسابقه پنالتي بود كه در همان نيمه اول براي شهرداري زارچ گرفته شده بود و محمدرضا كريمي توانست دروازه اشكذر را باز كند.پنالتي كه اعتراض شديد كادر فني شهرداري اشكذر را به دنبال داشت.

ده دقيقه بعد از گل اول،روي اشتباه مدافع تيم اشكذر در يارگيري ضربه كرنر گل دوم زارچ به ثمر رسيد.نيمه اول با اين نتيجه به پايان رسيد.

حاشيه پايان نيمه اول اخراج محمدحسين سعيدمنش پزشك تيم شهرداري اشكذر بود.

نيمه دوم را اشكذر بهتر آغاز كرد و توانست توسط محمد كاظمي اختلاف را به حداقل برساند.اما بعد از گل دوباره شهرداري زارچ نبض بازي را در دست گرفت و توانست گل سوم را به ثمر برساند تا اميد شهرداري اشكذر براي تساوي كم رنگ شود.

محمدرضا شريفي گل دوم شهرداري اشكذر را به ثمر رساند و سرانجام بازي با همين نتيجه به پايان رسيد.

از نكات بازي امروز حضور مجتبي مكاري گلر سابق زارچ در تيم اشكذر بود.نادر متين گوهر هم در اين بازي به جاي سعيد خوانين زاده سرپرست تيم شهرداري اشكذر بود.

تيم شهرداري با اين شكست 22 امتيازه در رده سوم باقي ماند و شهرداري زارچ 26 امتيازه شد و بر حسب تفاضل كمتر نسبت به ميلاد در رده دوم خود باقي ماند.

بازي بعد تيم شهرداري اشكذر يك شنبه هفته آينده در ميبد مقابل مهربد خواهد بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wdmN6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124