• کد خبر: 38379
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 26 اسفند 1393 - 07:28
  فرمانده انتظامی یزد:
  فرمانده انتظامی استان یزد گفت: پلیس هیچگاه مخالف سنت های گذشته و شادی مردم نیست ولی در چارچوب مقررات با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال جدی برخورد می کند.

  فرمانده انتظامی یزد

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایرنا، سردار ایرج کاکاوند روز دوشنبه در جمع خبرنگاران استان یزد افزود: اجازه نمی دهیم عده ای با کارهای غیر قانونی خود موجب آزار و اذیت دیگران و سلب آسایش مردم و شهروندان شوند .

  وی اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم با همکاری سایر دستگاه های اجرایی برای ایجاد نظم و آرامش در چهارشنبه آخر سال اندیشیده شده و قطعا با همکاری مردم مشکلی نخواهیم داشت .

  فرمانده انتظامی یزد ادامه داد: بر خانواده ها و عموم مردم است تا در چارچوب مقررات وظایف خود را انجام دهند که هرگونه اقدام غیر منطقی بدون شک برای همگان ایجاد مشکل می کند .

  کاکاوند در ادامه به اهم فعالیت های امسال این نیرو در بخش های مختلف اشاره و تمامی موفقیت ها را مدیون همراهی مردم و همگامی مسوولان دانست .

  وی گفت: خوشبختانه بخاطر انجام فعالیت های فرهنگی ، اطلاع رسانی و همراهی رسانه های گروهی و همدلی مسوولان این استان دارای امنیت خوبی است.

  وی افزود: رسانه های گروهی نقش مهمی در احساس و همچنین ارتقای امنیت عمومی مردم و جامعه دارند و این نشان دهنده همکاری مردم و احساس تکلیف آنها در انجام وظایف است.

  این مسوول از راه اندازی کمپ ترک اجباری اعتیاد در این استان خبر داد که تاکنون 150 نفر جذب و برنامه های لازم برای ترک اعتیاد آنها صورت می گیرد .

  کاکاوند در ادامه اظهار داشت: طرح پلیس راهور برای انجام ماموریت های محوله در آستانه سال جدید با امکانات و نیروهای مورد نیاز آغاز و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد .

  وی گفت: در سالجاری شاهد افزایش کشف 48 درصدی سلاح و مهمات هستیم که این نشان دهنده آگاهی پلیس و همکاری مردم در برخورد با جرائم است .

  وی افزود: در این مدت کشف سوخت قاچاق 14 درصد و همچنین در مجموع شاهد افزایش کشف 75 درصدی انواع سرقت ها در سطح این استان هستیم .

  وی در پایان به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد .

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aAjWa

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *