اشکذر خبر

پلیس با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال برخورد می کند

شناسه خبر : 38379 | تاریخ انتشار : : ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۷:۲۸ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایرنا، سردار ایرج کاکاوند روز دوشنبه در جمع خبرنگاران استان یزد افزود: اجازه نمی دهیم عده ای با کارهای غیر قانونی خود موجب آزار و اذیت دیگران و سلب آسایش مردم و شهروندان شوند . وی اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم با همکاری سایر دستگاه های اجرایی برای […]

فرمانده انتظامی یزد

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایرنا، سردار ایرج کاکاوند روز دوشنبه در جمع خبرنگاران استان یزد افزود: اجازه نمی دهیم عده ای با کارهای غیر قانونی خود موجب آزار و اذیت دیگران و سلب آسایش مردم و شهروندان شوند .

وی اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم با همکاری سایر دستگاه های اجرایی برای ایجاد نظم و آرامش در چهارشنبه آخر سال اندیشیده شده و قطعا با همکاری مردم مشکلی نخواهیم داشت .

فرمانده انتظامی یزد ادامه داد: بر خانواده ها و عموم مردم است تا در چارچوب مقررات وظایف خود را انجام دهند که هرگونه اقدام غیر منطقی بدون شک برای همگان ایجاد مشکل می کند .

کاکاوند در ادامه به اهم فعالیت های امسال این نیرو در بخش های مختلف اشاره و تمامی موفقیت ها را مدیون همراهی مردم و همگامی مسوولان دانست .

وی گفت: خوشبختانه بخاطر انجام فعالیت های فرهنگی ، اطلاع رسانی و همراهی رسانه های گروهی و همدلی مسوولان این استان دارای امنیت خوبی است.

وی افزود: رسانه های گروهی نقش مهمی در احساس و همچنین ارتقای امنیت عمومی مردم و جامعه دارند و این نشان دهنده همکاری مردم و احساس تکلیف آنها در انجام وظایف است.

این مسوول از راه اندازی کمپ ترک اجباری اعتیاد در این استان خبر داد که تاکنون 150 نفر جذب و برنامه های لازم برای ترک اعتیاد آنها صورت می گیرد .

کاکاوند در ادامه اظهار داشت: طرح پلیس راهور برای انجام ماموریت های محوله در آستانه سال جدید با امکانات و نیروهای مورد نیاز آغاز و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد .

وی گفت: در سالجاری شاهد افزایش کشف 48 درصدی سلاح و مهمات هستیم که این نشان دهنده آگاهی پلیس و همکاری مردم در برخورد با جرائم است .

وی افزود: در این مدت کشف سوخت قاچاق 14 درصد و همچنین در مجموع شاهد افزایش کشف 75 درصدی انواع سرقت ها در سطح این استان هستیم .

وی در پایان به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aAjWa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *