اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

پليس برای تامين امنيت جامعه را با خود همراه كند

شناسه خبر : 30373 | تاریخ انتشار : : 11 مرداد 1393 - 23:45 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  مهر، آيت الله محمدرضا ناصري، ظهر امروز در ديدار با فرمانده انتظامي استان يزد و جمعي از فرماندهان نيروي انتظامي استان يزد اظهار داشت: امنيت در يزد نشانه خدمتگزاري پليس است اما لازم است براي پايدار ماندن امنيت، مردم را نيز در امور مختلف به مشاركت دعوت كنيد. […]

آیت الله ناصری امام جمعه یزد

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  مهر، آيت الله محمدرضا ناصري، ظهر امروز در ديدار با فرمانده انتظامي استان يزد و جمعي از فرماندهان نيروي انتظامي استان يزد اظهار داشت: امنيت در يزد نشانه خدمتگزاري پليس است اما لازم است براي پايدار ماندن امنيت، مردم را نيز در امور مختلف به مشاركت دعوت كنيد.

وي عنوان كرد: كار پليس بسيار ارزشمند است و مردم ارزش و جايگاه اين كار را درك مي كنند و همواره امنيت و آسايش خود را مديون نيروهاي پليس مي دانند.

امام جمعه يزد با اشاره به اينكه امنيت از مولفه هاي اصلي توسعه در هر جامعه اي است، بيان كرد: اگر خدمات پليس نباشد، توسعه و پيشرفت در جامعه رقم نمي خورد.

وي با ذكر نمونه اي از خدمات پليس عنوان كرد: به عنوان مثال در طول ماه مبارك رمضان گذشته و در شبهاي قدر، اگر پليس نظم و امنيت خودروهاي عبوري را تامين نمي كرد، مردم نمي توانستند با خيال آسوده در مراسم ها شركت كنند.

تجليل امام جمعه يزد از خدمات پليس در شبهاي قدر

آيت الله ناصري از خدمات شبانه روزي پليس انتظامي و راهور در استان يزد به ويژه در ايام ماه مبارك رمضان و شبهاي قدر تجليل كرد و افزود: در همه مراسم ها پليس حضور داشت و با حضور پليس، نظم و امنيت برقرار بود و اگر غير از اين بود، بي نظمي در فضا حاكم مي شد.

وي همچنين با اشاره به دشواري هاي كار پليس تاكيد كرد: تنها احساس مسئوليت در قبال مردم و جامعه و احساس تكليف است كه مي تواند نيروهاي پليس را شبانه روز به فعاليت وادارد و خداوند اجر و مزدي عظيم براي اين احساس مسئوليت در نظر خواهد گرفت.

آيت الله ناصري عنوان كرد: اگر خدمتگزاران به مردم، در هر كاري رضايت خداوند متعال را در نظر بگيرند، موفقيت ها روز افزون و مشكلات كمتر خواهد شد و لذت خدمت رساني به افراد چشانده مي شود.

وي، مردم را همراهان خوبي براي پليس خواند و تاكيد كرد: اگر مردم را در امور مشاركت دهيم، جامعه با پليس همراه خواهد شد و آنگاه همه در قبال جامعه خود احساس مسئوليت خواهند كرد.

كاهش 90 درصدي سرقت در ماه مبارك رمضان در يزد

فرمانده انتظامي استان يزد نيز در اين ديدار از كاهش 90 درصدي انواع سرقت ‌ها در اين استان خبر داد و اظهار داشت: اين كاهش آمار مربوط به يك ماه مبارك رمضان است.

سرهنگ ايرج كاكاوند يادآور شد: به بركت ماه مبارك رمضان در اغلب جرائم با كاهش چشمگيري در سطح استان مواجه بوده‌ ايم.

وي با بيان اينكه بيشترين آمار پرونده هاي تشكيلي در استان يزد در زمينه جرم سرقت است، يادآور شد: در ماه رمضان امسال در مجموع شاهد كاهش 90 درصدي جرم سرقت بوده ايم اما آمارها در زمينه سرقت منزل، اتومبيل، مغازه و … متفاوت است.

فرمانده انتظامي استان يزد يادآور شد: در زمينه سرقت منزل با كاهش 32 درصدي مواجه بوده‌ايم ضمن اينكه عوامل 90 درصد سرقت‌ها نيز در اين استان شناسايي شده‌ اند.

كاكاوند در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تلاش پليس براي كاهش آمار تصادفات جرحي، خسارتي و فوتي در استان يزد نيز اظهار داشت: تصادفات و نزاع ‌هاي حين آن، يكي از پرشمارترين جرائم در استان يزد به شمار مي‌ رود كه پليس در تلاش است با انجام كارهاي فرهنگي، از آمار اين پرونده‌ ها بكاهد.

وي، ارتقا فرهنگ ترافيك و آموزش و فرهنگ سازي در بين مردم به ويژه موتورسواران را از اولويت‌هاي پليس استان يزد در حوزه ترافيكي برشمرد و اظهار اميدواري كرد: با همكاري مردم و مشاركت دستگاه‌هاي مختلف، اين اقدامات تاثيرگذار باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TRf1N

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec