اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

پلمپ هفت واحد متخلف به دلیل عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی

شناسه خبر : 94865 | تاریخ انتشار : : 13 آبان 1399 - 0:48 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در نشست هماهنگی نظارت بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ضمن تقدیر و تشکر از اصناف و صنایع این شهرستان به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛ گفت: متأسفانه با توجه با تذکرات متعدد به برخی واحدها و اصناف تعداد هفت واحد متخلف بخاطر عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی پلمپ شدند.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار و جمعی از مسئولان ذیربط این شهرستان، نشستی پیرامون هماهنگی تشدید بازرسی و نظارت‌ها بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سوی اصناف، صنایع و ادارات در محل فرمانداری شهرستان اشکذر برگذار شد.

فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از اکثریت اصناف و صنایع شهرستان بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، افزود: متأسفانه با توجه با تذکرات متعدد به برخی واحدها و اصناف، تعداد هفت واحد متخلف بخاطر عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی پلمپ شدند.

هادی‌نسب همچنین ضمن عرض خداقوت به کلیه واحدهای متولی و گشت‌های نظارتی ویژه، متشکل از مدیران و کارشناسان ادارات مرتبط، بر تشدید و افزایش نظارت‌ها با جدیت هرچه تمام‌تر تأکید کرد و افزود: سلامت مردم را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cLVTP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124