اشکذر خبر


پس از خضرآباد خانه‌های هلال رستاق و مجومرد هم افتتاح شد

شناسه خبر : 96916 | تاریخ انتشار : : 29 بهمن 1399 - 5:06 | ارسال توسط :

پس از افتتاح خانه هلال بخش خضرآباد و با حضور فرماندار شهرستان اشکذر، نماینده دبیر کل و رئیس خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر کشور، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد و جمعی از مسئولان شهرستان، خانه‌ هلال ۱۷ آذر روستای شمسی واقع در دهستان رستاق و خانه هلال فجر در مجومرد بطور رسمی افتتاح گردید.

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، حسن فراهانی نماینده دبیرکل و رئیس خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر کشور، بزاز زاده  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد و جمعی از مسئولان این شهرستان، خانه هلال ۱۷ آذر روستای شمسی واقع در دهستان رستاق و خانه هلال فجر در مجومرد بطور رسمی افتتاح گردید.

حسن فراهانی نماینده دبیرکل و رئیس خانه‌های هلال جمعیت هلال احمر کشور در آغاز به کار این مجموعه‌ها، مشارکت مسئولین را در ایجاد پایگاه تخصصی امداد و نجات و توزیع خدمات در جوامع محلی را فعالیتی ستودنی توصیف کرد.

هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر نیز در سخنانی آمادگی، تخصص و حضور در برنامه‌های مدیریت بحران را از مهمترین شاخص‌های توانمندسازی عمومی عنوان نمود و افزود: یکی از دغدغه‌ها و ماموریت‌های اصلی جمعیت هلال احمر، مدیریت صحیح و به موقع بحران‌هاست که خانه‌های هلال، می‌توانند پیشتاز در مدیریت بحران‌های احتمالی در حوزه جغرافیایی خود باشند.

گفتنی است ارائه آموزش‌های امداد و نجات، تشکیل تیمهای محلی توانمند در حوادث، ساماندهی پتانسیلهای منطقه و ارتقای تاب‌آوری منطقه از مهمترین اهداف این خانه هلال محسوب می‌شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ISCZo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *