اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پرداخت 3 ميليارد ريال مستمری به مددجويان اشکذري

شناسه خبر : 47787 | تاریخ انتشار : : 30 آذر 1394 - 22:36 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، “يدا… مروتي” با اشاره به روند کاري کميته امداد در حمايت از اقشار نيازمند جامعه گفت: يکي از اقدامات اين نهاد در حمايت از نيازمندان پرداخت کمک معيشت به محرومين است، افرادي که به علت نداشتن توانايي اقتصادي لازم براي اداره زندگي با موضوع فقر درگير هستند. وي افزود: کميته امداد […]

مروتی کمیته امداد

به گزارش اشکذر نیوز، “يدا… مروتي” با اشاره به روند کاري کميته امداد در حمايت از اقشار نيازمند جامعه گفت: يکي از اقدامات اين نهاد در حمايت از نيازمندان پرداخت کمک معيشت به محرومين است، افرادي که به علت نداشتن توانايي اقتصادي لازم براي اداره زندگي با موضوع فقر درگير هستند.

وي افزود: کميته امداد به منظور بهبود وضعيت زندگي خانواده ها و جبران بخشي از نيازهاي مددجويان تحت حمايت ماهيانه مبلغي به عنوان کمک معيشت (مستمری) پرداخت مي کند.

مروتي اضافه کرد: به همين منظور در طي هشت ماهه سال جاري تعداد 712 خانوار در قالب 1500 مددجو کمک معيشت زندگي دريافت کردند.

به گفته مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر مبلغ 3 ميليارد ريال به عنوان کمک معيشت (مستمري) به اين عزيزان پرداخت شده است.

شايان ذکر است کمک معيشت پرداختي به مددجويان غير از کمک‌ هايي است که در قالب خدمات عمراني، فرهنگي، درماني، حقوقي، جهيزيه، اشتغال و کمک هاي موردي به خانواده ‌ها ارائه مي ‌شود.

روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xZBjl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124