اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پرداخت ۶ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 63417 | تاریخ انتشار : : 14 اردیبهشت 1396 - 21:38 | ارسال توسط :

در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی در شهرستان اشکذر افزون بر ۶ میلیارد ریال جهت ایجاد و اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی پرداخت شد. زاده میر مسئول بسیج سازندگی شهرستان اشکذر گفت: در این زمینه ۳۰ مورد تسهیلات به ارزش ۶ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال […]

در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی در شهرستان اشکذر افزون بر ۶ میلیارد ریال جهت ایجاد و اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی پرداخت شد.

زاده میر مسئول بسیج سازندگی شهرستان اشکذر گفت: در این زمینه ۳۰ مورد تسهیلات به ارزش ۶ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شد تا در زمینه‌های پرورش دامداری‌های

سبک و سنگین؛ پرورش ماکیان و آبزیان؛ صنایع‌دستی قالی‌بافی و خیاطی؛ صنایع تبدیلی؛ محصولات گلخانه‌ای و تولید واحدهای نان خشک محلی فعالیت کنند.

کمک به محرومیت‌زدایی با اعزام نیروهای جهادی به مناطق روستایی و محروم

کمک به رفع مشکلات با عزیمت گروه‌های جهادی به روستاها جمعا ۳۵ گروه و ۵۰۰ نفر روز کار همکاری با جهاد کشاورزی و فنی و حرفه‌ای جهت تشکیل کلاس‌های آموزشی طبخ غذا با محوریت محصولات اقتصاد مقاومتی به‌کارگیری دانش آموزان در عرصه‌های مرمت بهسازی و زیباسازی فضاهای آموزشی با اردوهای هجرت و معرفی شهرستان اشکذر به‌عنوان قطب تولید نان خشک محلی از دیگر فعالیت‌های بسیج سازندگی اشکذر می‌توان نام برد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/DEBth

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124