اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پرداخت تسهیلات به روستایان بخش خضرآباد در حوزه‌های گردشگری و کشاورزی در اولویت است

شناسه خبر : 70601 | تاریخ انتشار : : 13 بهمن 1396 - 22:00 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در آستانه دهه مبارک فجر، فرماندار اشکذر به اتفاق اعضای شورای تأمین و جمعی از مدیران شهرستان ضمن حضور در شهر خضرآباد با مردم این منطقه دیدار و گفتگو کردند. تسریع در عملیات آبرسانی به شهر و روستاهای بخش خضرآباد، واگذاری زمین به مردم  و مخصوصا جوانان برای ساخت مسکن، تعریض […]

به گزارش اشکذر خبر، در آستانه دهه مبارک فجر، فرماندار اشکذر به اتفاق اعضای شورای تأمین و جمعی از مدیران شهرستان ضمن حضور در شهر خضرآباد با مردم این منطقه دیدار و گفتگو کردند.
تسریع در عملیات آبرسانی به شهر و روستاهای بخش خضرآباد، واگذاری زمین به مردم  و مخصوصا جوانان برای ساخت مسکن، تعریض جاده یزد خضرآباد کذاب، گازرسانی به چند روستای این بخش و احیا و مرمت قنوات ازجمله مشکلات مطرح شده توسط شهردار، اعضای شورای اسلامی و مردم شهر خضرآباد بود که رفع این مشکلات را خواستار شدند.
فرماندار اشکذر در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی، مردم این خطه را تلاشگرانی دانست که علا رغم کمبود منابع و محرومیت فعالیت‌های گسترده‌ای را در حوزه‌های مختلف به‌ویژه کشاورزی و صنعت داشته‌اند.
«محمدعلی شاه‌حسینی» با اشاره دستاوردهای انقلاب برای کشور و نیز این منطقه گفت: ماحصل مهم این چهار دهه را می‌توان در حوزه‌های مختلف صنعت و عمران روستایی و به‌ویژه انتقال آب و گاز مشاهده نمود.
وی افزود: در راستای تکمیل و جذب کامل اعتبار این پروژه‌ها دیدارهای متعددی با مسئولین استانی تنظیم‌شده است و در صورت مشارکت مردم گازرسانی به روستای «بوز» در سال آتی آغاز خواهد شد.
فرمانداراشکذر اختصاص تسهیلات فراگیر با دوره تنفس را فرصتی مناسب برای مردم و به‌ویژه جوانان روستاها دانست و تأکید نمود: پرداخت تسهیلات به روستاهای بخش خضرآباد و در حوزه‌های گردشگری و کشاورزی در اولویت است.
محمدعلی شاه حسینی در بخش دیگر صحبت‌های خود با تأکید بر ضرورت تبعیت از مردم به‌عنوان ولی‌نعمتان اظهار داشت: انتظار می‌رود مسئولین شهرستان ضمن حضور مستمر در بخش‌ها و روستاهای شهرستان نسبت به پیگیری درخواست‌های مردم اهتمام بیشتری داشته باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fcHmf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124