رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان اشکذر در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان گفت به منظور حمایت از خانواده ها و رونق کسب وکارها در یک سال گذشته پنج ملیارد و پانصد و ده ملیون تومن وام مشاغل خانگی به حایزین شرایط در سطح شهرستان پرداخت شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حسام پیتام گفت: این ادره در نظر دارد برای سال جاری هم به منظور حمایت از مشاغل خانگی و تحقق شعار رشد تولید ومهار تورم روند سال قبل ادامه دهد و به متقاضیان مشاغل خانگی وام کم بهره پرداخت کند.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر رسیدگی و فعال کردن شرکت های تعاونی غیر فعال را از وظایف این اداره برشمرد و گفت: در خصوص شرکت تعاونی کشاورزان خضرآباد در سال گذشته جلسات متعددی برگزار شده و در نظر داریم در هفته آینده با مراجعه به بخش خضرآباد و برگزاری جلسه مشترک با اعضای هیئت مدیره و مسئولان بخش خضرآباد شرکت تعاونی کشاورزان این منطقه که چند سالی است غیر فعال شده فعال نماییم.

شایان ذکر است؛ ساماندهی اتباع؛تشکیل ستاد اقامه نماز در کارگاه‌های تولیدی؛تشکیل کلاس های آموزشی؛پیگیری تهیه زمین برای ساخت مجموعه ورزشی کارگران در شهرستان؛بازرسی از شرکت ها؛برقراری بیمه بیکاری کارگران و ایمن سازی محیط کار کارگران ازجمله عملکرد اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر در یک سال گذشته می توان نام برد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AfBb3