اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

پذیرش دانشجوی بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

شناسه خبر : 95458 | تاریخ انتشار : : 26 آذر 1399 - 7:54 | ارسال توسط :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، برای نخستین بار بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو جذب می کند.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، مطابق مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا در خصوص پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی جهت مقطع کارشناسی ارشد نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برای نخستین بار در رشته های زیست شناسی گرایش سلولی و مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی گرایش زیست شناسی میکروب های بیماری زا، مهندسی برق قدرت گرایش سیستم های قدرت و مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی بدون آزمون دانشجو جذب می کند.

متقاضیان از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ آذرماه سال جاری فرصت دارند به وب سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و خرید کارت اعتباری جهت ثبت نام اقدام کنند.

لازم به ذکر است این مرحله از پذیرش دانشجو به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور و صرفاً جهت نیمسال دوم سال جاری می باشد و شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در این دوره توسط سازمان سنجش آموزش کشور در دفترچه راهنمای مربوطه درج شده است. داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۳۷۷۰۸۵۰۰ و ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی ۲۷۱ تماس بگیرند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kZmmu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec