• کد خبر: 89072
   منتشر کننده: دهقانی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 11:27
  پایگاه خبری «اشکذر خبر» به عنوان پربیننده‌ترین سایت‌ استان یزد و شهرستان اشکذر موثرترین و کم هزینه ترین تبلیغات که جایگزین تبلیغات پرهزینه‌ی سنتی است را به کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی پیشنهاد می کند.

  پایگاه خبری «اشکذر خبر» که یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های استان یزد و شهرستان اشکذر و تنها سایت مجوزدار این شهرستان است، آمادگی دارد نسبت به معرفی ارائه دیدگاه‌های کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در قالب تبلیغات اقدام نماید.

   

  رتبه الکسا سایتهای خبری استان یزد

  به گزارش اشکذر خبر، با نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی ، نامزدهای انتخابات و ستادهای تبلیغاتی در حال تکاپو برای برنامه‌ریزی و تدوین روش تبلیغاتی موثر با بازدهی بالا و هزینه کمتر هستند.
  مطمئناً، آن دسته از کاندیداهای محترم انتخابات که بتوانند شعارهای تبلیغاتی، اهداف و برنامه‌های خود را به افراد بیشتری در زمان محدودی که دارند در حوزه انتخاباتی خود اطلاع‌رسانی و تبلیغات کنند موفق‌تر خواهند بود.
  با توجه به اینکه اکثر واجدین شرایط شرکت در انتخابات، باوجود گوشی‌ها و تبلت های هوشمند از فناوری‌های نوین ارتباطی ازجمله سایت‌های اینترنتی و نرم‌افزارهای پیام‌رسان بهره‌مند هستند.

  http://ashkezarnews.ir/wp-content/uploads/2019/07/rank.jpg

  قرار گرفتن اشکذر خبر در رده A و رتبه ۱۸ از بین بیش از ۱۰۰ رسانه استان بر اساس آخرین بررسی کمیته ارزیابی و طبقه‌بندی رسانه‌های استان یزد

  تبلیغات اینترنتی موثرترین و کم‌هزینه‌ترین جایگزین تبلیغات پرهزینه‌ی سنتی

  با این اوصاف بهترین و موثرترین جایگزین برای بروشورهای چاپی و درعین‌حال، کم‌هزینه‌ترین ابزار برای تبلیغات در سایت و شبکه‌های اجتماعی است. این ابزار در عین نو بودن و متفاوت بودن با تبلیغات پرهزینه‌ی سنتی، روشی جذاب، موثر، سودمند و کم‌هزینه برای تبلیغات به شمار می‌آید.

  پایگاه خبری «اشکذر خبر» که از پربیننده‌ترین سایت‌های و کانال‌های تلگرامی خبری شهرستان و استان است در راستای محقق شدن حضور با بینش و از روی شناخت و آگاهی مردم نسبت به داوطلبان شوراهای اسلامی شهر اشکذر آمادگی دارد نسبت به معرفی کامل و بهتر داوطلبان در قالب تبلیغات اقدام نماید تا تبلیغات کاندیداها در زمان ۸ روزه تبلیغات (۲۴ بهمن الی یکم اسفند) در وب‌سایت و کانال تلگرامی «اشکذر خبر» منتشر گردد.

  تبلیغاتی که در این پایگاه خبری انجام خواهد شد، چندین بخش را شامل می‌شود که همراه مدل تصویری در ذیل مشاهده می کنید:

  الف)تبلیغات چندرسانه ای

  ۱-ویدئو کلیپ و مصاحبه های تصویری در برنامه حماسه یازدهم

  ب) تبلیغات متنی و تصویری

  ۱- انتشار تصویر در هدر سایت و تمام صفحات سایت و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد دو نفر)

  ۲- انتشار تصویر سمت چپ نیم‌صفحه فقط صفحه اصلی سایت و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد محدود است و اولویت باکاندیدایی است که زودتر درخواست داشته باشند)

  ۳- انتشار تصویر سمت چپ نیم صفحه اصلی و تمام صفحات سایت و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد محدود است و اولویت باکاندیدایی است که زودتر درخواست داشته باشند)

  ۴- انتشار تصویر بالای خبر و نیم‌صفحه اصلی و تمام صفحات خبر و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد محدود است و اولویت با کاندیدایی است که زودتر درخواست داشته باشند)

  کاندیداهای که این بخش را انتخاب نمایند در تمام مدت‌زمان ۸ روزه تبلیغات به‌صورت ثابت در صفحه اصلی سایت تصویر و لینک صفحه اختصاصی آن‌ها درج می‌شود مشابه تصویر زیر و صفحه اختصاصی آن‌ها شامل مطالب:

  • نمایش بیوگرافی و معرفی کاندیدا
  • شرح زندگی‌نامه و گالری تصاویر نامزد انتخابات
  • معرفی کانال تلگرامی کاندیدا
  • قرارگیری برنامه‌های کاندیدا
  • طراحی تصویر تبلیغاتی کاندیدای برای قرارگیری در سایت مطابق تصویر
  • قرارگیری شعار و تصاویر انتخاباتی
  • قرارگیری لینک صفحه اختصاصی کاندیدا در کانال تلگرامی اشکذر خبر (پرمخاطب‌ترین کانال خبری شهرستان اشکذر) به تعداد دفعات توافقی

   

  داوطلبان لازم است درخواست رسمی خود را از طریق تماس با شماره تلفن: ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸ یا  تلگرام شماره ذکرشده ارسال نمایند.

  توجه! رزرو پکیج «بخش ب شماره ۱» اولویت با تاریخ اعلام درخواست و مبلغ قرارداد و سایر پکیج‌ها با کاندیدهایی است که زودتر درخواست نمایند.

  لازم به ذکر است در زمینه تبلیغات داوطلبین مجلس شورای اسلامی پایگاه خبری اشکذر خبر کاملاً بی‌طرف عمل می‌نماید.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/u3YnO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *