اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پذیرش تبلیغات کاندیداهای انتخابات شورای شهر اشکذر در وب‌سایت و کانال تلگرامی اشکذر خبر

شناسه خبر : 63589 | تاریخ انتشار : : 17 اردیبهشت 1396 - 11:26 | ارسال توسط :

پایگاه خبری «اشکذر خبر» که از پربیننده‌ترین سایت‌های شهرستان و استان و تنها سایت مجوزدار شهرستان است، آمادگی دارد نسبت به معرفی ارائه دیدگاه‌های کاندیداهای انتخابات شورای شهر در قالب تبلیغات اقدام نماید. به گزارش اشکذر خبر، با نزدیک شدن به زمان انتخابات شوراها ، نامزدهای انتخابات و ستادهای تبلیغاتی در حال تکاپو برای برنامه‌ریزی و تدوین […]

پایگاه خبری «اشکذر خبر» که از پربیننده‌ترین سایت‌های شهرستان و استان و تنها سایت مجوزدار شهرستان است، آمادگی دارد نسبت به معرفی ارائه دیدگاه‌های کاندیداهای انتخابات شورای شهر در قالب تبلیغات اقدام نماید.

رتبه بندی سایت آلکسا بر اساس بازدید

به گزارش اشکذر خبر، با نزدیک شدن به زمان انتخابات شوراها ، نامزدهای انتخابات و ستادهای تبلیغاتی در حال تکاپو برای برنامه‌ریزی و تدوین روش تبلیغاتی موثر با بازدهی بالا و هزینه کمتر هستند.
مطمئناً، آن دسته از کاندیداهای محترم انتخابات که بتوانند شعارهای تبلیغاتی، اهداف و برنامه‌های خود را به افراد بیشتری در زمان محدودی که دارند در حوزه انتخاباتی خود اطلاع‌رسانی و تبلیغات کنند موفق‌تر خواهند بود.
با توجه به اینکه اکثر واجدین شرایط شرکت در انتخابات، باوجود گوشی‌ها و تبلت های هوشمند از فناوری‌های نوین ارتباطی ازجمله سایت‌های اینترنتی و نرم‌افزارهای پیام‌رسان بهره‌مند هستند.

تبلیغات اینترنتی موثرترین و کم‌هزینه‌ترین جایگزین تبلیغات پرهزینه‌ی سنتی

با این اوصاف بهترین و موثرترین جایگزین برای بروشورهای چاپی و درعین‌حال، کم‌هزینه‌ترین ابزار برای تبلیغات در سایت و شبکه‌های اجتماعی است. این ابزار در عین نو بودن و متفاوت بودن با تبلیغات پرهزینه‌ی سنتی، روشی جذاب، موثر، سودمند و کم‌هزینه برای تبلیغات به شمار می‌آید.

پایگاه خبری «اشکذر خبر» که از پربیننده‌ترین سایت‌های و کانال‌های تلگرامی خبری شهرستان و استان است در راستای محقق شدن حضور با بینش و از روی شناخت و آگاهی مردم نسبت به داوطلبان شوراهای اسلامی شهر اشکذر آمادگی دارد نسبت به معرفی کامل و بهتر داوطلبان در قالب تبلیغات اقدام نماید تا تبلیغات کاندیداها در زمان ۶ روزه تبلیغات (۲۱ الی ۲۷ اردیبهشت) در وب‌سایت و کانال تلگرامی اشکذر خبر منتشر گردد.

تبلیغاتی که در این پایگاه خبری انجام خواهد شد، چندین بخش را شامل می‌شود که همراه مدل تصویری در ذیل می‌آید:

1- انتشار تصویر در هدر سایت و تمام صفحات سایت و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد یک نفر)  

2- انتشار تصویر سمت چپ نیم‌صفحه فقط صفحه اصلی سایت و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد محدود است و اولویت باکاندیدایی است که زودتر درخواست داشته باشند)

3- انتشار تصویر سمت چپ نیم صفحه اصلی و تمام صفحات سایت و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد محدود است و اولویت باکاندیدایی است که زودتر درخواست داشته باشند)

4- انتشار تصویر بالای خبر و نیم‌صفحه اصلی و تمام صفحات خبر و لینک تصویر به رزومه داوطلب (تعداد محدود است و اولویت با کاندیدایی است که زودتر درخواست داشته باشند)

کاندیداهای که این بخش را انتخاب نمایند در تمام مدت‌زمان ۶ روزه تبلیغات به‌صورت ثابت در صفحه اصلی سایت تصویر و لینک صفحه اختصاصی آن‌ها درج می‌شود مشابه تصویر زیر و صفحه اختصاصی آن‌ها شامل مطالب:

  • نمایش بیوگرافی و معرفی کاندیدا
  • شرح زندگی‌نامه و گالری تصاویر نامزد انتخابات
  • معرفی کانال تلگرامی کاندیدا
  • قرارگیری برنامه‌های کاندیدا
  • طراحی تصویر تبلیغاتی کاندیدای برای قرارگیری در سایت مطابق تصویر
  • قرارگیری شعار و تصاویر انتخاباتی
  • قرارگیری لینک صفحه اختصاصی کاندیدا در کانال تلگرامی اشکذر خبر (پرمخاطب‌ترین کانال خبری شهرستان) به تعداد دفعات توافقی

داوطلبان لازم است درخواست رسمی خود را از طریق تماس با شماره تلفن: 09162170058 یا  تلگرام شماره ذکرشده ارسال نمایند.

توجه! رزرو پکیج شماره ۱ اولویت با تاریخ اعلام درخواست و مبلغ قرارداد و سایر پکیج‌ها با کاندیدهایی است که زودتر درخواست نمایند.

لازم به ذکر است در زمینه تبلیغات داوطلبین شورای شهر پایگاه خبری اشکذر خبر کاملاً بی‌طرف عمل می‌نماید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Kjd3F

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124