• کد خبر: 20413
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 31 فروردین 1392 - 08:27
  پنجمين كنگره بين المللي طب توليد مثل استان يزد با حضور دانشمندان و متخصصان علم توليد مثل در سالن شهيد جوادي بيمارستان صدوقي يزد رسما افتتاح شد.

  به گزارش نسیم صادق به نقل از مهر، در اين كنگره كه جمعه شب كار خود را به طور رسمي آغاز كرد، 376 مقاله علمي در زمينه توليدمثل، ناباروري، سلولهاي بنيادي و … پذيرش شده كه 120 مقاله آن دانشجويي است كه نسبت به كنگره هاي گذشته، مقالات دانشجويي به لحاظ كمي و كيفي رو به رشد بوده است.

  در كنگره طب توليد مثل كه به ميزباني پژوهشكده علوم توليد مثل استان يزد به مدت سه روز برگزارمي شود، 200 متخصص، دانشمند و دانشجويان داخلي و خارجي در زمينه آخرين دستاوردهاي علمي در درمان نازايي،توليد مثل، ژنتيك و سلولهاي بنيادي بحث و گفتگو خواهند كرد.

  ميزباني از پنج پرفسور صاحب نام دنيا در زمينه اي في اف، سلولهاي بنيادي از كشورهاي آلمان، ايتاليا، دانمارك، بلژيك و كانادا در كارنامه كنگره پنجم است كه به سطح بالاي علمي مركز ناباروري و مقالات علمي دانشجويي اعتراف كرده اند.

  در حاشيه اين كنگره بين المللي كارگاه لاپاراسكوپي زنان با جديدترين تكنيك روز دنيا برگزار شد.

  سه پنل علمي در زمينه هاي ژنتيك، زنان و زايمان و سلولهاي بنيادي و جنين شناسي توسط متخصصان صاحب نام داخلي و خارجي برگزار خواهد شد.

  در آيين افتتاح كنگره از 20 دانشجوي رشته علوم توليد مثل كه مقالات علمي ارائه داده اند، تجليل شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/H0MJz

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *