اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پایان مسابقات تنیس روی میز آموزشگاهی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 69243 | تاریخ انتشار : : 14 آذر 1396 - 9:57 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در این مسابقات که به مناسبت هفته وحدت در خانه تنیس اشکذر برگزار شد؛ در دوره ابتدایی پسران محمدمهدی دهقانی و محمدرضا حیدری از دبستان فرزانگان کوشا اشکذر به ترتیب مقام اول و دوم و محمدسبحان میرشمسی از دبستان شهید رجایی مقام سوم را کسب نمودند. همچنین مدارس فرزانگان کوشا به […]

به گزارش اشکذر خبر، در این مسابقات که به مناسبت هفته وحدت در خانه تنیس اشکذر برگزار شد؛ در دوره ابتدایی پسران محمدمهدی دهقانی و محمدرضا حیدری از دبستان فرزانگان کوشا اشکذر به ترتیب مقام اول و دوم و محمدسبحان میرشمسی از دبستان شهید رجایی مقام سوم را کسب نمودند.

همچنین مدارس فرزانگان کوشا به مقام اول تیمی، شهید رجایی به مقام دوم تیمی و علوی نسب به مقام سوم تیمی دست یافتند.

بر اساس همین گزارش، در دوره متوسطه پسران نیز امیرحسین نجیبی و سیدمهدی زاده میر از مدرسه لقمان اشکذر به ترتیب مقام اول و دوم و امیرمحمد اسکندری از مدرسه ابوذر رضوانشهر مقام سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش تیمی نیز مدرسه لقمان به مقام اول، ابوذر رضوانشهر به مقام دوم و مدارس خاتمی و شهید فقیه به مقام سوم دست یافتند.

در ادامه این دوره از مسابقات در دوره ابتدایی دختران مدارس معصومیه مقام اول و مهدیه اشکذر مقام دوم و در دوره متوسطه مدارس نمونه الزهرا صدرآباد و انبیا ابراهیم‌آباد به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.

شایان‌ذکر است، در دوره ابتدایی پسران 16 دانش‌آموز و متوسطه پسران 28 دانش‌آموز و همچنین دوره متوسطه و ابتدایی دختران هر دو دوره 16 دانش‌آموز شرکت داشتند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VmXCo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124