اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پایان عملیات آب‌رسانی به روستای خضرآباد تا اوایل سال 95

شناسه خبر : 43759 | تاریخ انتشار : : 24 شهریور 1394 - 19:04 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذرنیوز از خضرآباد، نماينده مردم يزد و اشکذر با حضور در مجلس بزرگداشت حاج محمدرضا امین پدر شهید علی‌اکبر امین در خضرآباد، به صبر و استقامت خانواده‌های معظم شاهد اشاره کرد و گفت: نفوذ و قدرت ايران اسلامي در منطقه به خاطر ایثارگری‌ها و شهادت شهداي گران‌قدراست. جوکار امنيت و آسایش امروز […]

به گزارش خبرنگار اشکذرنیوز از خضرآباد، نماينده مردم يزد و اشکذر با حضور در مجلس بزرگداشت حاج محمدرضا امین پدر شهید علی‌اکبر امین در خضرآباد، به صبر و استقامت خانواده‌های معظم شاهد اشاره کرد و گفت: نفوذ و قدرت ايران اسلامي در منطقه به خاطر ایثارگری‌ها و شهادت شهداي گران‌قدراست.

جوکار امنيت و آسایش امروز جامعه را مديون خون شهداي گران‌قدر دانست و اظهار داشت: ما باید قدردان ایثارگری‌های شهداي 8 سال دوران دفاع مقدس باشيم.

وی در ادامه به اهميت فراهم کردن زیرساخت‌ها و ايجاد اشتغال در روستاها نيز اشاره کرد و از برخورداري آب شرب مناسب در تمام روستاهاي بخش خضرآباد تا اوايل سال آینده خبر داد.

نماينده مردم يزد و اشکذر در مجلس شوراي اسلامي همچنین تاکید کرد: عمليات آب‌رسانی به بخش خضرآباد آغازشده است و بااعتباري معادل 25 میلیارد تومان تا اوايل سال آينده مشکل آب شرب تمام مردم روستاهاي بخش خضرآباد مرتفع می‌شود.

وی در پایان به بهره‌مندی 90 درصدي مردم بخش خضرآباد از گاز شهري اشاره کرد و افزود: تنها 3 روستا در بخش خضرآباد از گاز شهری برخوردار نيستند که در نشستي با وزیر نفت قول مساعدت براي گازرساني به اين سه روستا نيز داده شد.

گزارش تصویری:
جوکار در خضرآباد جوکار در خضرآباد جوکار در خضرآباد جوکار در خضرآباد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/eqM8i
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124