اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پاس خاتم نیز حریف صدر نشین لیگ نشد/ اشکذر همچنان در صدر فوتبال استان می تازد

شناسه خبر : 78606 | تاریخ انتشار : : 15 دی 1397 - 10:34 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، از چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه آزادی خاتم میزبان تیم این شهر بود. اشکذر که با چهار پیروزی پیاپی و یک تساوی ابتدای فصل پا به این میدان گذاشته بود در نیمه اول، بازی را هجومی آغاز کرد و موفق شد […]

به گزارش اشکذر خبر، از چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر در ورزشگاه آزادی خاتم میزبان تیم این شهر بود.

اشکذر که با چهار پیروزی پیاپی و یک تساوی ابتدای فصل پا به این میدان گذاشته بود در نیمه اول، بازی را هجومی آغاز کرد و موفق شد توسط سید ضیاء افرازه در دقیقه 36 اولین گل خود را به ثمر برساند.

در اواخر نیمه اول بازی بود که تیم فوتبال فرانتک برای دومین بار توانست توسط سید محسن افرازه به گل دست یابد و با خیالی آسوده به رختکن رود و برای نیمه دوم آماده شود.

تیم پاس خاتم برای کم کردن فاصله در نیمه دوم بازی را در دست گرفت و با فشار به دروازه اشکذر موفق شد در دقیقه 65 به اولین گل خود در این دیدار برسد و اختلاف را به یک گل کاهش دهد.

بازیکنان تیم فوتبال فرانتک اشکذر برای تثبیت پیروزی و افزایش اختلاف گل در این دیدار به روی دروازه حریف فشار آوردند که بازیکنان تیم میزبان در یک اشتباه یک پنالتی را تقدیم اشکذر کردند و محسن افزاره موفق شد دومین گل خود و سومین گل اشکذر را در دقیقه 80 بازی به ثمر برساند.

گفتنی است این پیروزی پنجمین برد پیاپی تیم فوتبال اشکذر در لیگ برتر فوتبال استان یزد بود که توانست جایگاه فرانتک را در صدر جدول فوتبال استان تثبیت کند.

شایان‌ذکر است تیم فوتبال فرانتک اشکذر هفته آینده، جمعه میهمان تیم فوتبال فولاد آلیاژی یزد در ورزشگاه شهید نصیری یزد است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bRAZP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124