رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مراسم سومین رویداد توسعه و ارتقا زیست بوم نوآوری استان یزد گفت: پارک علم و فناوری باید نماد استان یزد باشد و اگر به سرانجام رسید، می توان گفت که از شرکت ها حمایت شده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف شهرستان های یزد، اشکذر، زارج و بخش ندوشن در مراسم سومین رویداد توسعه و ارتقا زیست بوم نوآوری استان یزد با بیان اینکه حامی اصلی حرکت اقتصاد دانش بنیان در کشور مقام معظم رهبری بودند؛ گفت: سال گذشته شعار سال مرتبط با دانش بنیان بود و ایشان در سیاست گذاری های کلان کشور، بیشترین توجه را به اقتصاد دانش بنیان دارند.

جوکار قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان را یکی از نقاط قوت مجلس یازدهم شورای اسلامی دانست و ابراز داشت: حمایت، تسهیلات و ارتباط بین صنایع و دستگاه های دولتی بین شرکت های فناور و نوآور در این قانون دیده شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در همین رابطه ادامه داد: امروزه جوانان استان یزد در سایه خلاقیت و تفکری که دارند اقدامات بسیار خوبی در زمینه دانش بنیان انجام داده اند و فرصت مناسبی برای صنایع استان به شمار می رود که از این ظرفیت به خوبی بهره مند شوند.

جوکار با تاکید بر اینکه قطعا در استان یزد از شرکت های دانش بنیان حمایت می شود؛ اظهار داشت: در منطقه کاریزبوم زمین با کمترین قیمت در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار خواهد گرفت و اینکه طرح جامع پارک علم و فناوری نیز در آینده نزدیک به نتیجه خواهد رسید.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پارک علم و فناوری باید نماد استان یزد باشد و اگر به سرانجام رسید، می توان گفت که از شرکت ها حمایت شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jFt7H