• کد خبر: 35606
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 14 دی 1393 - 20:49
  رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان در اشکذر خبر داد:
  رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان يزد، در بازديد از گلخانه هاي شهرستان اشکذر با اعلام اينكه استان يزد با داشتن 1200 هكتار كشت گلخانه اي در رده دوم كشوري قرار دارد.
  سجادی-پور
  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومي سازمان جهاد کشاورزي يزد، سيد جمال سجادي پور در بازديد از گلخانه‌هاي شهرستان اشکذر با اعلام اينکه استان يزد با داشتن 1200 هكتار كشت گلخانه اي در رده دوم کشوري قرار دارد، گفت: مبلغ 1000 ميليارد تومان براي گسترش کشت‌هاي گلخانه اي در سطح کشور اختصاص يافته و ما اميدواريم با توجه به جايگاه خوبي که در اين بخش داريم همچنان روند توسعه را درا ستان يزد ادامه بدهيم.
  رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد ضمن تاکيد بر ترويج توليدات کشاورزي کم آب خواه و تغيير الگوي کشت افزود: گلخانه داران مي‌توانند از محل تسهيلات مکانيزاسيون، جهت راه اندازي سيستم هوشمند و راه اندازي اتوماسيون در گلخانه‌ها، تسهيلاتي دريافت نمايند تا ضمن بهره‌وري بيشتر در مصرف آب و انرژي، شاهدارزش افزوده بيشتري در توليدات گلخانه اي باشيم.
  وي در ادامه گفت: طرح جديدي در دستور کار داريم که با ساماندهي افراد و شرکت هايي که در زمينه بسته بندي و صادرات فعاليت دارند، گلخانه داران و شرکت هاي تعاوني نقش اصلي را در تعيين قيمت‌ها داشته باشند و با کم رنگ‌تر شدن نقش واسطه‌ها، گلخانه داران و کشاورزان با دلگرمي بيشتري در اين بخش فعاليت داشته باشند.
  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gkRi9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *