• کد خبر: 85094
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 21 مهر 1398 - 05:41
  به مناسبت فرارسیدن هفته کودک برگزار شد
  کودکان امروز، مدیران آینده این کشور هستند و توجه به کودکان به معنای ساخت آینده کشور است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر؛ اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به ویژه برای کودکان و نوجوانان همزمان با فرارسیدن روز جهانی کودک با همکاری مهد قرآن منجی و اعضاء کودک و نوجوان فعال کتابخانه های عمومی این شهرستان برنامه های متنوع فرهنگی از جمله قصه گویی، بلند خوانی، جمع خوانی، نقاشی، بازی با اسباب بازی و کاردستی در کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر برگزار کرد.
  ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اظهار داشت: کودکان امروز، مدیران آینده این کشور هستند و توجه به کودکان به معنای ساخت آینده کشور است.
  وی گفت: آشنا ساختن نو نهالان و کودکان با کتاب وکتابخانه و علاقه مند کردن آنان به مطالعه از جمله اهداف بزرگ کتابخانه های عمومی است.
  حفیظی افزود بخش کودک کتابخانه ها نقش محوری درارتقاء سطح مطالعه در جامعه دارند و باید این بخش از کتابخانه ها علاوه بر کار اصلی که همان امانت کتاب است، فرا تر روند و نسبت به برگزاری فعالیت های جنبی و مفرح در حوزه کودکان اقداماتی خلاقانه‌تر داشته باشند.
  خاطر نشان میگردد؛ همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کودک نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان به منظور معرفی کتاب به کودکان در کتابخانه های عمومی شهرستان به مدت یک هفته دایر می باشد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1GJTR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *