• کد خبر: 89853
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: سه شنبه 13 اسفند 1398 - 18:41
  مرکز یزد با تولید و پخش برنامه های متنوع رادیویی وتلویزیونی سال نو را آغاز می کند.

  به گزارش اشکذرخبر، به مناسبت رسیدن بهار و آغاز سال نو ،ویژه برنامه نوبهار از سیمای شبکه یزد پخش خواهد شد. برنامه ویژه تحویل سال نو از ساعت ۶ تا ۹ صبح به تهیه کنندگی : محمد رضا طایفی ، اجرای مهدی قانع و محسن فلاح و کارگردانی : ابوالفضل دهقانی زاده که در حسینیه آل کسای شهرستان اشکذر با آیتم های : معرفی جاذبه ای شهرستان اشکذر و استان یزد ، حضور میهمانان کشوری ، خواننده ، مسابقه ، ارتباط با امازاده های استان ، ارتباط با مردم در فضای مجازی و … اشاره کرد.

  برنامه ویژه شبانه عید نوروز  به تهیه کنندگی و اجرای : عباس گلرسان در باغ تی تو شهرستان بافق از ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰ با آیتم های : میهمانان کشوری ، خواننده ، گزارش طنز ، معرفی مکان های گردشگری شهرستان بافق و استان یزد می باشد .

  برنامه ” کوچه های آشتی کنان ” مسابقه ای خانوادگی به تهیه کنندگی : عبدالنبی تحویل داران ، کارگردانی : مهدی کارگر شوروکی ، اجرای ایمان وحیدی و حمید استبرقی که از دوم فروردین هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ صبح که فینال این مسابقه نیمه شعبان ۱۳۹۹  می باشد و برنامه “نوبرانه ”  به تهیه کنندگی و کارگردانی : حامد ژیانپور و سروش تحویل داران ، اجرای مسیح دهقانی و قاسم پرهیزگار که به ظرفیت – آداب و رسوم و سوغات شهرستانهای استان با حال و هوای عید نوروز می پردازد .

  صدای پای نوروز برنامه ویژه تحویل سال ۹۹رادیو یزد است که با فضایی شاد و مفرح به استقبال سال نو می رود. در این برنامه با برنامه سازان،هنرمندان و دست اندرکاران رادیو یزد نیز آشنا می شوید .

  ویِژه برنامه سال تحویل رادیو یزد در تلاش است فضای متنوع، مفرح و شاد را در لحظات تحویل سال برای شنوندگان نوروزی خود ایجاد کند، این برنامه شامل نمایش کوتاه طنز، موسیقی های بهاری بیکلام و ترانه می باشد.همچنین در بخش های دیگر ویژه برنامه سال تحویل ۱۳۹۹ با هنرمندان ویژه همچون خوانندگان استانی گفتگو خواهد شد.

  همچنین ترانه های بهاری در فواصل مختلف برنامه تقدیم مخاطبان ” صدای پای نوروز” می شود
  برنامه باغ بهاررادیو یزد از۲۹اسفند۹۸ تا ۷ فروردین۹۹ با تهیه کنندگی راضیه دهقانی زاده و گویندگی کاظم رحمانی و مهدیه شریفی و گزارشگری مژگان سازنده ازساعت۱۰الی۱۲ همچنین ۸ تا۱۵فروردین۹۹ به تهیه کنندگی فاطمه دانایی و گویندگی فاریابی و محبوبه زارعیان و گزارشگری حسین آقایی بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود.

  برنامه بهار کویراز۲۹اسفند۹۸ تا۱۵فروردین۹۹ به تهیه کنندگی حمیدطلایی وحمیدرضا امیری به گویندگی امیدحسین مرشدی و فاطمه زارع و حسین درستکار و الهه دهقانپور و گزارشگری حسین آقایی و زهرا دهقانی زاده ازساعت۱۷الی۱۹
  برنامه ترانه بارون از ۲۹اسفند۹۸ تا۱۵فروردین ۹۹ به تهیه کنندگی اقدس تقدیسی و نسرین وافی و گویندگی اسلامی و ناهید فرجی  ازساعت۱۵الی۱۶و چادیشب از۲۹اسفند۹۸الی۱۵فروردین۹۹ ازساعت۲۱:۳۰الی۲۲:۳۰به تهیه کنندگی مریم تقی زاده و نعیمه توکلی  و  گویندگی میروکیلی و خاکی  و صدای شهر نیز ازساعت۹الی۹:۳۰هر روز به تهیه کنندگی سازگاری و سعیدی و گویندگی علیزاده و سلطانی از رادیو یزد پخش می شود.

  ویژه برنامه های نوروز هر روز از ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱۳ فروردین ۹۹  به سمع و نظر مردم دارالعباده می رسد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/S5z9b

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *