• کد خبر: 35787
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 20 دی 1393 - 21:42
  همزمان با سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) به همت بسیج جامعه پزشکی استان یزد و با همکاری مرکزبهداشتی درمانی کافی آباد تمام بیماران روستاهای خضرآباد در یک روز کاری به طور رایگان ویزیت شدند.

  به گزارش اشکذرنیوز، همزمان با خجسته سالروز میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) به همت بسیج جامعه پزشکی استان یزد و با همکاری مرکز بهداشتی درمانی کافی آباد تمام بیماران این منطقه در یک روز کاری به طور رایگان ویزیت شدند.
  بسیج جامعه پزشکی استان یزد با اعزام تعدادی از پزشکان متخصص و عمومی به مراکز بهداشتیدرمانی کافی آباد و خمسیان روستانشینان این منطقه محروم استان یزد را به طوررایگان ویزیت کردند.
  سرکارخانم دکتر نصیریان روانپزشک اعزامی به کذاب در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امیدوارم با این کار کوچکی که انجام دادم دین سنگینی که برعهده دارم انجام داده باشم.

   

  دیگر پزشکان متخصص و عمومی حاضر نیز از عملکرد بسیج جامعه پزشکی استان یزد اعلام رضایت کردند.

   

  همچنین بیماران مراجعه کننده به این مراکز بهداشتی درمانی از حضور پزشکان متخصص قدردانی کرده و خواستار تداوم این برنامه شدند.

   ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WEofp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *