اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد

شناسه خبر : 35787 | تاریخ انتشار : : 20 دی 1393 - 21:42 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوز، همزمان با خجسته سالروز میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) به همت بسیج جامعه پزشکی استان یزد و با همکاری مرکز بهداشتی درمانی کافی آباد تمام بیماران این منطقه در یک روز کاری به طور رایگان ویزیت شدند. بسیج جامعه پزشکی استان یزد […]

به گزارش اشکذرنیوز، همزمان با خجسته سالروز میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) به همت بسیج جامعه پزشکی استان یزد و با همکاری مرکز بهداشتی درمانی کافی آباد تمام بیماران این منطقه در یک روز کاری به طور رایگان ویزیت شدند.
بسیج جامعه پزشکی استان یزد با اعزام تعدادی از پزشکان متخصص و عمومی به مراکز بهداشتیدرمانی کافی آباد و خمسیان روستانشینان این منطقه محروم استان یزد را به طوررایگان ویزیت کردند.
سرکارخانم دکتر نصیریان روانپزشک اعزامی به کذاب در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امیدوارم با این کار کوچکی که انجام دادم دین سنگینی که برعهده دارم انجام داده باشم.

 

دیگر پزشکان متخصص و عمومی حاضر نیز از عملکرد بسیج جامعه پزشکی استان یزد اعلام رضایت کردند.

 

همچنین بیماران مراجعه کننده به این مراکز بهداشتی درمانی از حضور پزشکان متخصص قدردانی کرده و خواستار تداوم این برنامه شدند.

 ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد  ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد  ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد  ویزیت رایگان مردم روستاهای بخش خضرآباد توسط بسیج جامعه پزشکی یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WEofp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec