• کد خبر: 20807
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 10:00
  مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان يزد راه‌اندازي ستاد برگزاري هفته كارگر به منظور شناسايي چهره‌هاي كار و توليد و مفاخر كاري استان را از برنامه‌هاي متنوع ويژه جامعه‌ي كارگري استان يه مناسبت هفته‌ي كارگر برشمرد.

  به گزارش نسیم صادق، “امرالله فلاح‌زاده” در حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد و همچنين استاندار ضمن ارائه گزارش مختصري از اقدامات صورت گرفته در بخش كارگري استان، به تشريح برنامه‌هاي هفته كارگر پرداخت و گفت: در هفته‌ي كارگر كه از پنجشنبه پنجم ارديبهشت‌ماه آغاز و تا يازدهم ارديبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت، برنامه‌هاي متنوعي در خصوص معرفي برگزيدگان كارگري و گروه‌هاي كار نمونه خواهيم داشت.

  وي تقويت سه جانبه‌گرايي بين كارگران، كارفرمايان و دولت را از برنامه‌هاي اصلي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي خواند و ادامه داد: با راه‌اندازي ستاد برگزاري هفته كارگر در استان در جهت شناسايي چهره‌هاي كار و توليد و مفاخر كاري در استان يزد تلاش خواهيم كرد.

  وي افزود: اين ستاد علاوه بر شناسايي كارگران نمونه واحدهاي توليدي در استان، تلاشگران نمونه در عرصه‌هاي مختلف را شناسايي و در خصوص هماهنگي جهت برگزاري نشست سه جانبه‌گرايي برنامه ريزي خواهند كرد.

  مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان يزد به حضور بيش از 10 هزار نفر كارگر و گروه كار نمونه در مراسم هفته كارگر سال جاري اشاره كرد و گفت: اين آيين دهم ارديبهشت‌ماه و همزمان با ششمين روز از هفته كارگر برگزار و تعدادي از كارگران و گروه‌هاي كار نمونه مورد تجليل و تقدير قرار خواهند گرفت.

  وي متذكر شد: امسال با توجه به مشاركت و همكاري بسيج كارگري استان در گراميداشت هفته كارگر، تعداد شركت كنندگان نسبت به سال گذشته 40 درصد رشد يافته است.

  فلاح‌زاده همچنين ديدار جمعي از كارگران و حوزه‌هاي مرتبط با بخش كارگري استان با نماينده ولي فقيه و امام جمعه معزز يزد، غبار روبي آرامگاه سومين شهيد محراب و عطرافشاني گلزار شهداي استان از ديگر برنامه‌هاي هفته كارگر در استان برشمرد.

  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/K3zkC

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *