• کد خبر: 27109
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 26 دی 1392 - 23:02
  حجت الاسلام سبحانيان:
  مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي فقيه در سپاه الغدير استان يزد گفت: فرقه‌اي با نام اسلام توسط وهابيون تشكيل شده كه به نام اسلام هر اقدام ناشايستي انجام مي‌دهند اما همه بايد بدانند كه وهابيون هيچ ارتباطي با اسلامي ندارند.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام عباس سبحانيان، پيش از ظهر پنجشنبه در مراسم گراميداشت دومين سالگرد شهيد مصطفي احمدي روشن در يزد اظهار داشت: دنياي اسلام از ظرفيت بسيار بالايي برخوردار است كه اگر اين ظرفيت متمركز شود، به يكي از قدرت هاي جهان تبديل مي شود.

  وي بيان كرد: ترس از اين قدرت سبب شده تا دشمنان هر روز به فكر ايجاد تفرقه در ميان مسلمانان باشند و تلاش مي كنند تا شيعه و سني را به جان هم بيندازند.

  سبحانيان خاطرنشان كرد: در اين ميان متاسفانه امروز شاهد هستيم كه فرقه اي به نام اسلام به وجود آمده كه چهره گروهی از مسلمانان را در سطح دنيا، يك چهره قابل قبول نشان داده و آنها وهابيون هستند.

  وي بيان كرد: ما با اهل سنت مشكلي نداريم كه نتوانيم با آنها زندگي كنيم زيرا زندگي شيعه و سني هر دو بر محور قرآن كريم و پيامبر(ص) است به همين دليل نيز مي توانيم در كنار يكديگر زندگي كنيم.

  مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي فقيه در سپاه الغدير يزد يادآور شد: ما مي توانيم اختلافاتمان با اهل سنت را به حداقل برسانيم اما آنچه اين روزها دارد به نام اسلام توسط وهابيون ترويج مي شود، به هيچ وجه قابل قبول نيست.

  وي تاكيد كرد: شيعه و سني هيچكدام وهابيون را به عنوان مسلمان قبول ندارند زيرا آنها دين را به انحراف كشيده اند و اسلام من درآوردي ارائه كرده اند.

  سبحانيان در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به حضور خانواده، پدر، مادر و همسر شهيد احمدي روشن در اين مراسم اظهار داشت: شهيد احمدي روشن، نماد جهاد علمي بود.

  منبع: مهر

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZYlE8

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *