• کد خبر: 22881
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 22:21

  ولایتی تصریح کرد: علی‌رغم همه شایعات و بی‌اخلاقی‌ها بنده به عنوان داوطلب انتخابات ریاست جمهوری تا آخر در صحنه باقی خواهم ماند و ان‌شاءالله اگر مورد اعتماد شما قرار بگیرم.در روزهای اخیر بداخلاقی‌هایی صورت گرفته که به آنها پاسخ نخواهیم داد و فقط این را می‌گویم که بنده با قوت در صحنه انتخابات خواهم ماند.

  ولایتی

  علی اکبر ولایتی اظهار کرد: علی‌رغم همه شایعات و بداخلاقی‌ها تا آخر در صحنه انتخابات باقی خواهم ماند.

  به گزارش ایسنا، این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع حامیان خود در ورزشگاه شهید شیرودی با تبریک ایام ولادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل و امام سجاد (ع) گفت: ان‌شاءالله با پشتیبانی شما ملت، دولتی تشکیل خواهیم داد که رهرو راه امام حسین(ع) خواهد بود.

  وی که با تاخیر بسیار زیادی به این همایش آمد، از حامیانش به خاطر این تاخیر عذرخواهی کرد و در ادامه گفت: مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ابتدای سال فرمودند که امسال سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است و در همین راستا باید گفت همه مصرع حماسه سیاسی، ان‌شاءالله روز جمعه یعنی پس فردا خواهد بود.

  ولایتی در ادامه تصریح کرد: علی‌رغم همه شایعات و بی‌اخلاقی‌ها بنده به عنوان داوطلب انتخابات ریاست جمهوری تا آخر در صحنه باقی خواهم ماند و ان‌شاءالله اگر مورد اعتماد شما قرار بگیرم، با شما زنان و مردان شرافتمند ایران، اهداف مهم جمهوری اسلامی ایران را محقق خواهیم کرد.

  وی در ادامه توسعه روابط خارجی و بین‌المللی را دومین مصرع حماسه سیاسی عنوان و اظهار کرد: ما روابط با کشورهایی را که بتوانند با ما روابطی دوجانبه داشته باشند و براساس حقوق برابر رفتار کنند، تقویت خواهیم کرد و اگر آمریکایی‌ها بخواهند به سلطه‌جویی‌های خود ادامه دهند ما در برابر این سلطه‌جویی‌ها خواهیم ایستاد.

  ولایتی در ادامه اظهار کرد: جوانان ما آینده‌سازان فردا هستند و بنابراین بیشترین همت خود را برای ایجاد شغل برای آنها به کار خواهیم گرفت.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما از همت بسیجیان و کسانی که در کسوت بسیجی در همه صحنه‌ها از جمله دفاع مقدس، سازندگی کشور و هرکجا که منافع کشور به خطر می‌افتند، آماده‌اند، حمایت خواهیم کرد.

  وی افزود: تعامل با قوه مقننه و قضاییه در دولت ما ادامه خواهد یافت و تقویت خواهد شد و ما به درگیری‌های بین قوا خاتمه خواهیم داد.

  ولایتی با بیان این‌که حرکت در خط مقام معظم رهبری را ادامه می‌دهیم، خاطرنشان کرد: تلاش در جهت ارزش‌های اسلامی و هویت ایرانی در دولت ما مضاعف خواهد شد و همچنین پایبندی به قانون مهم‌ترین مشخصه دولت ما خواهد بود ضمن اینکه اخلاق و اخلاق‌مداری را به عنوان یکی از مهم‌ترین سلوک ما مدنظر قرار خواهد گرفت.

  وی گفت: در روزهای اخیر بداخلاقی‌هایی صورت گرفته که به آنها پاسخ نخواهیم داد و فقط این را می‌گویم که بنده با قوت در صحنه انتخابات خواهم ماند.

  در این همایش حامیان ولایتی شعار می‌دادند «امیرکبیر زمان/ ولایتی پرتوان»، «رای ما یک کلام/ ولایتی وسلام»، «دکتر سلام/ تحریم تمام»، «نه شهردار نه سرباز/ دیپلمات کهنه‌کار»، «ولایتی رجایی دیگر است»، «ولایتی فدایی دیگر است»، «صلی علی محمد/ ناجی کشور آمد».

  همچنین در کارت نوشت‌هایی که در دست حامیان ولایتی بود، این جمله به چشم می‌خورد: من به کسی رای می‌دهم که ولایتی باشد. ولایتی ولایت‌مدار، پیرو خط امام، امروز روز ولایت و ولایتی‌هاست.

  اگرچه ساعت این همایش از ساعت 18 تا 20 اعلام شده بود اما ولایتی دقایقی پس از ساعت 20 به جمع هواداران خود آمد و به خاطر این تاخیر از آنها عذرخواهی کرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ijF1S

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *