اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

وظیفه بسیج انتقال واقعیت های دوران ظلم شاهنشاهی به نسل امروز است

شناسه خبر : 27429 | تاریخ انتشار : : 09 بهمن 1392 - 17:39 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز؛مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر در نشست کمیته هماهنگی دهه فجر که در محل اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد اظهار داشت: نسل حال حاضر انقلاب دوران ظلم و ستم شاهنشاهی را درک نکرده و نمی دانند که چه بهایی برای پیروزی و تداوم این انقلاب داده […]

به گزارش اشکذر نیوز؛مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر در نشست کمیته هماهنگی دهه فجر که در محل اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد اظهار داشت: نسل حال حاضر انقلاب دوران ظلم و ستم شاهنشاهی را درک نکرده و نمی دانند که چه بهایی برای پیروزی و تداوم این انقلاب داده شده است.

حجت الاسلام عباس سبحانیان با تاکید بر اینکه بسیج موظف است تا واقعیت ها را به دانش آموزان منتقل کند ابراز داشت: دهه فجر بهترین فرصت برای بازگو کردن جنایات در دوران ستم شاهی و دستاورد های انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه بسیج حلقه وصل آحاد ملت و نظام است گفت: باید سعی شود زنجیره ای از حلقه را گسترش داده تا آحاد ملت خصوصاً نسل جوان با نظام اسلامی پیوند گسست ناپذیری داده شوند.

سبحانیان خاطر نشان کرد: سپاه آماده است که با ظرفیتی که در اختیار دارد در زمینه ای سیاسی وعقیدتی به بصیرت افزایی دانش آموزان کمک کند.

*پایگاه سپاه الغدیر یزد*

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/o1Tux

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124