• کد خبر: 23583
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه 14 تیر 1392 - 18:10
  امام جمعه اشکذر :
  حجت الاسلام طالبیان : دولت مصر باید لانه ی جاسوسی در کشورشان - سفارت اسرائیل و امریکا- را تعطیل می کرد اما متاسفانه دولت مصر این را نفهمید و به هشدارهای مقام معظم رهبری درسال گذشته توجه نکرد.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام طالبیان در خطبه های نماز آخرین جمعه از ماه مبارک شعبان با بیان عظمت و فضیلت این ماه به سخنی از امام رضا(ع) خطاب به ابا سعد اشاره کرد که فرموده بود: اباسعد بخش عمده ای از ماه شعبان گذشته و امروز آخرین جمعه ی ماه شعبان است این مدت کوتاه را تدارک کن آن کاستی ها را،اباسعد همیشه سراغ آن کارهایی برو که به نفع تو است.

  خطیب نماز جمعه اشکذر به تحولات مصر اشاره کرد و اظهار داشت : آنچه امروز در مصر اتفاق می افتد شبیه آنچه که در زمان دولت مصدق اتفاق افتاد است و این به دلیل اسلام ناقصی هست که آنها دارند و آنها نیاموختند که باید درس حکومت را از قرآن و سیره پیامبر بگیرند.

  وی در ادامه تصریح کرد : دولت مصر و انقلابیون باید لانه ی جاسوسی در کشورشان – سفارت اسرائیل و امریکا- را تعطیل می کرد اما متاسفانه دولت مصر این را نفهمید و به هشدارهای مقام معظم رهبری درسال گذشته توجه نکرد.

  حجت الاسلام طالبیان تاکید کرد : اما انقلاب ایران در پرتو مکتب اهل بیت و با پیروی از قرآن و سیره اهل بیت بوده  که توانسته با قدرت به پیش رود و عظمت،بزرگی و شرافت این ملت بخاطر پیروی از ولایت است و انشاا… تاظهور حضرت ولیعصر(عج) ادامه خواهد داشت.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jb1px

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *