اشکذر خبر

وضعیت کنونی فرهنگی و رسانه ای در شان شهرستان اشکذر نیست / صنایع به مسئولیت اجتماعی خود توجه بیشتری داشته باشند

شناسه خبر : 93189 | تاریخ انتشار : : ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۷:۵۸ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، مجید جوادیان زاده ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از فعالیت های سایت خبری اشکذر خبر، فعالیت رسانه های یزد در ایام کرونا قابل تحسین دانست. وی با اذعان پایین بودن شاخص های فرهنگی در این شهرستان، اظهار داشت: با توجه به وجود صنایع متعدد در شهرستان، وجود باشگاه های متعدد […]

به گزارش اشکذر خبر، مجید جوادیان زاده ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از فعالیت های سایت خبری اشکذر خبر، فعالیت رسانه های یزد در ایام کرونا قابل تحسین دانست.
وی با اذعان پایین بودن شاخص های فرهنگی در این شهرستان، اظهار داشت: با توجه به وجود صنایع متعدد در شهرستان، وجود باشگاه های متعدد پرورش اسب و افراد متمول و خیر در شهرستان اشکذر وضعیت فرهنگی و رسانه ای کنونی در شان این شهرستان نیست و نشان دهنده  توسعه نامتوازن است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد این اداره طلایه دار  حمایت از اصحاب رسانه و فرهنگ دانست و افزود: باید در نخبگان حوزه قدرت و ثروت علاقه ایجاد شود تا در حوزه فرهنگ و رسانه سرمایه گذاری کنند.
جوادیان زاده ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، ادامه داد: با این حال با توجه به مشکلات آلودگی زیست محیطی  و مهاجرت جمعیت می شوند صنایع باید به مسئولیت اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند.

در این بازدید علیرضا عسکری مدیر مسئول سایت اشکذرخبر نیز ضمن قدردانی از نگاه ویژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد به پایگاه های خبری شهرستانی، تصریح کرد: نگاه عدالت محور مسئولان به موسسات و رسانه های مرکز استان و شهرستان موجب دلگرمی و رشد روز افزون آن ها می شود.

کم رنگ بودن مسئولیت اجتماعی صنایع اشکذر یکی از علل کاهش فعالیت های فرهنگی

وی با بیان این که در بحث مسئولیت های اجتماعی متاسفانه دست مسئولان استان یزد در جیب صنایع شهرستان اشکذر است، افزود: یکی از نتایج کم رنگ بودن مسئولیت اجتماعی صنایع در شهرستان اشکذر تعطیلی نشریات، سایت های خبری و انجمن های مردم نهاد است.

مدیر مسئول سایت اشکذرخبر در ادامه با اشاره به فعالیت های یکسال گذشته این پایگاه خبری از تهیه برنامه تولیدی آنلاین برای اولین بار در استان در نوروز ۹۹ خبر داد و گفت: این برنامه آنلاین ۱۳ قسمتی به مدت ۳۰ دقیقه هر شب از سایت و صفحه اینستاگرام اشکذر خبر پخش شد که در آن زمان جز اولین برنامه های اینستاگرامی استان محسوب شد.

وی همچنین به تولید ۸ برنامه تصویری برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور کاندیداهای مجلس حوزه انتخابیه یزد و اشکذر اشاره کرد.

عسکری پخش زنده مراسم های مذهبی در ماه مبارک رمضان و احیا شب های قدر همزمان با موج اول شیوع کرونا به مدت زمان ۲۰ ساعت را از دیگر برنامه های این پایگاه خبری دانست و افزود: اشکذر خبر در سال گذشته با پخش بیش از ۹۰ ساعت پخش زنده از سه حسینیه شهرستان اشکذر رکورد دار این موضوع در استان بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Nv1n9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *