• کد خبر: 92079
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 27 خرداد 1399 - 16:18
  فرماندار شهرستان اشکذر:
  فرماندار شهرستان اشکذر: جذب کمک های خیرین و هم چنین ایفای مسئولیت اجتماعی واحدهای صنعتی درکنار اعتبارات دولتی از جمله راهکارهای ایجاد سرانه استاندارد آموزشی در شهرستان است که با جدیت پیگیری آن خواهیم بود.

  به گزارش اشکذر خبر، “ذاکر” مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان با ” هادی هادی نسب” فرماندار اشکذر دیدار و گفتگو کرد.

  در این دیدار که معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز حضور داشتند، فرماندار اشکذر فضای فیزیکی مدارس را یکی از شاخص های مهم و تاثیرگذار بر روند کیفیت آموزش دانش آموزان عنوان کرد وگفت: وضعیت فضای فیزیکی مدارس شهرستان به علت قدمت بالا و فرسودگی ساختمان ها نامناسب است و این موضوع بعضا کیفیت آموزش مدارس را تحت تاثیر قرار داده است.

  هادی نسب بیان داشت: مدیریت آموزش پرورش شهرستان باید تعمیر، مرمت و بازسازی مدارس و کمبودهای در حوزه آموزشی مناطق مختلف شهرستان را اولویت بندی و اعلام نموده تا نسبت به جذب اعتبارات از محل های مختلف اقدام شود.

  وی پیگیری جذب اعتبارات ملی و استانی در جهت رشد سرانه های آموزشی را از برنامه های اولویت دار شهرستان در حوزه آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: جذب کمک های خیرین و هم چنین ایفای مسئولیت اجتماعی واحدهای صنعتی درکنار اعتبارات دولتی از جمله راهکارهای ایجاد سرانه استاندارد آموزشی در شهرستان خواهد بود که با جدیت پیگیری آن خواهیم بود.

  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در این دیدار ابراز امیدواری کرد با مشارکت خیرین شهرستان و جذب اعتبارات ملی گامی بلند در جهت بازسازی مدارس فرسوده شهرستان اشکذر برداشته شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jidSE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *