• کد خبر: 91072
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 4 اردیبهشت 1399 - 12:03
  فرماندار شهرستان اشکذر تاکید کرد
  فرماندار شهرستان اشکذر: خیرین شهرستان اشکذر همواره نسبت به تعهدات خود در پروژه های حوزه بهداشت و درمان این شهرستان و حتی فراتر از آن پایبند بوده‌اند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر، دکتر وفایی نسب معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد و مدیران این حوزه از پروژه نیمه تمام ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع) و بیمارستان حضرت زینب کبری (س) شهرستان اشکذر بازدید کردند.

  فرماندار اشکذر در جریان این بازدید گفت: انتظار مردم شهرستان از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی به عنوان متولی حوزه سلامت؛ اتمام ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی حضرت ابوالفضل(ع) اشکذر است.

  هادی هادی نسب اظهار داشت: وضعیت فعلی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی شایسته مردم شهرستان نیست و این امر موجب نارضایتی مردم شهرستان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شده و ضرورت دارد مسئولان استان نسبت به اتمام پروژه های نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان شهرستان اشکذر مساعدت نمایند.

  وی ضمن تاکید بر ارتقاء وضعیت خدمات درمانی و بهداشتی به مردم این شهرستان، افزود: برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم باید زیرساخت‌ها و تجهیزات درمانی شهرستان اشکذر تقویت شوند و تکمیل این دو پروژه می تواند نقش مهمی در ارتقاء و بهبود خدمات بهداشتی و درمانی شهرستان داشته باشد.

  فرماندار شهرستان اشکذر با بیان اینکه خیرین شهرستان اشکذر همواره نسبت به تعهدات خود در پروژه های حوزه بهداشت و درمان این شهرستان و حتی فراتر از آن پایبند بوده‌اند؛ ادامه داد: بیمارستان حضرت زینب کبری (س) نمونه شاخصی از این پروژه هاست که روند پیشرفت فیزیکی آن بسیار مطلوب بوده و می‌طلبد با همکاری مسئولان استان و دانشگاه شهید صدوقی یزد شاهد بهره برداری هر چه زودتر از این پروژه باشیم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VTtOL

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *