اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

وضعیت جابجایی مسافر در شهراشکذر بهبود خواهد یافت

شناسه خبر : 29056 | تاریخ انتشار : : 15 اردیبهشت 1393 - 17:02 | ارسال توسط :

“محمدعلی سلمانی” شهرداراشکذر در ابتدا ضمن خیرمقدم به حاضرین به مسائل ومشکلات حمل ونقل درون شهری اشکذرپرداخت ونقطه نظراتی اعلام داشت. وی با بررسی وضعیت مینی بوس رانان و تردد آنها به نقاط قوت وضعف آنان اشاره و یکی از دغدغه های مهم این شهر دانست. سلمانی با اشاره به نارضایتی شهروندان در این بخش […]

“محمدعلی سلمانی” شهرداراشکذر در ابتدا ضمن خیرمقدم به حاضرین به مسائل ومشکلات حمل ونقل درون شهری اشکذرپرداخت ونقطه نظراتی اعلام داشت.

وی با بررسی وضعیت مینی بوس رانان و تردد آنها به نقاط قوت وضعف آنان اشاره و یکی از دغدغه های مهم این شهر دانست.

سلمانی با اشاره به نارضایتی شهروندان در این بخش خواستاربررسی دقیق و حمایت تمامی رانندگان مینی بوس در این شهر را داشت وافزود: از این پس تردد مینی بوس ها و ساعت حرکت آنها باید کنترل و بهبود گردد.

دراین جلسه تعدادی از مینی بوس رانان مسائل و مشکلات حرکت شهری و کمبود درآمد در این زمینه را مطرح و ابراز گله مندی نموده و خواستار تسهیلات وتوجه ویژه مسئولین به این بخش راداشتند.

در ادامه جلسه “علی اکبر کاظمی” رئیس شورای اسلامی شهر اشکذراظهار داشت: جابجایی مسافر در مناطق اشکذر مورد توجه قرار گیرد و مینی بوس ها فقط در جهت ارائه سرویس به شهروندان اقدام و از سرویس های خصوصی و کارخانجات پرهیز کنند تا جابجایی مسافر در شهر دچار مشکل نشود.

درادامه بخشدار مرکزی اشکذر، رئیس پلیس راهور شهرستان در این خصوص نیز سخنانی را ایراد کردند و مقرر شد در زمانی مناسب مسیر حرکت مینی بوس ها واتوبوس ها از شهر زارچ جدا و فقط در مسیر شهر اشکذر به یزد تردد فرمایندو همچنین مقرر شد تعداد اتوبوس های فعال در شهر نسبت به سرویس دهی در خطوط تعین شده بر اساس ساعات اعلامی سازمان اتوبوسرانی یزد تردد نموده ودر صورت تجمع مسافر تعدادی از مینی بوس ها در این خط نیز سرویس دهی نمایند.درپایان زمان اجرای این مصوبه را اواخر خرداد ماه سال جاری اعلام کردند که به اطلاع عموم خواهد رسید./

منبع: روابط عمومی شهرداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sbzwO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124