در نشستی با حضور مدیر و مسئولان مخابرات منطقه یزد وضعیت ارتباط رسانی به شعب اخذ رای در سطح استان بررسی شد.

به گزارش اشکذر خبر، محمدرضا زارع در این نشست ضمن تاکید براینکه مخابرات استان با تمام امکانات وظرفیت در راستای ایجاد زیرساخت مناسب در شعب اخذ رای اقدام کرده است افزود : ارتباط پایدار و تامین پوشش ارتباط مخابراتی کامل در ایام انتخابات هدف اصلی فعالیت های انتخاباتی مخابرات است و در این زمینه برنامه ریزی لازم انجام شده است .

زارع ، از همکاری گسترده مخابرات با استانداری ، فرمانداری ها وبخشداری ها خبر داد و از تمامی روسای مخابرات شهرستان ها خواست تا با هماهنگی کامل و با هدف تامین زیرساخت های لازم برای ارتقای مشارکت مردمی در انتخابات، تمام ظرفیت های خود در سراسر استان بکارگیرند.

وی افزود:با تلاش کارکنان مخابرات استان و تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های فنی صورت گرفته در ایجاد شبکه‌های ارتباطی و مخابراتی مناسب، زیرساخت‌های لازم برای برقراری ارتباطی امن و پایدار در روز انتخابات دور اول ریاست جمهوری در استان به نحو مطلوب فراهم شده است.

زارع در ادامه اظهار داشت: به منظور دسترسی هرچه بهتر مردم به سامانه‌های ارتباطی و فناوری و ایجاد زیرساخت الکترونیکی برگزاری انتخابات از انتخابات دوره قبل مجلس شورای اسلامی تا برگزاری این انتخابات،در مجموع ۱۷ سامانه BTS تلفن همراه شامل۸ سامانه روستایی هرکدام با ۲ تکنولوژی،۹ سامانه شهری هرکدام با ۵ تکنولوژی و۳۵ سامانه نیز در این فاصله زمانی ارتقای تکنولوژی داشته است.

گفتنی است؛ مسئولان حاضردر این نشست، گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای تامین ارتباطات لازم برای برگزاری انتخابات پیش رو و آخرین وضعیت ارتباطی استان ارائه دادند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fvK1Z