اشکذر خبر

رئیس سازمان نظام مهندسی یزد اعلام کرد:

ورود بالغ بر ۱۵۲ هزار متر مربع پروژه ساختمانی از طریق طرح تخفیف ویژه

شناسه خبر : 97204 | تاریخ انتشار : : 11 اسفند 1399 - 18:22 | ارسال توسط :

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از ورود بالغ بر ۱۵۲ هزار متر مربع پروژه ساختمانی از طریق اجرای طرح تخفیف ۳۰ درصدی خدمات مهندسی و شناسنامه فنی ملکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ علی اصغر زحمتکش رئیس سازمان نظام مهندسی یزد با بیان اینکه اعتماد خوب مهندسان و استقبال عالی مالکان از طرح ویژه تخفیف؛ دلیل اصلی ورودی این حجم از کار به سازمان بوده است؛ افزود: در زمان اجرای طرح ویژه تخفیف خدمات مهندسی با اهتمام مدیران و پرسنل سازمان و بخصوص حوزه خدمات مهندسی و مالی، عملکرد درخشانی به ثبت رسید.

زحمتکش تاکید کرد: در زمان اجرای طرح، همکاران واحد های خدمات مهندسی و مالی بصورت دو شیفته صبح و عصر فعال بودند که بالغ بر ۲۱۲ مورد پرونده از طرح تخفیف بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح تخفیف ویژه خدمات مهندسی ۱۵۲ هزار و ۹۲۷ متر مربع پروژه به سازمان وارد شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پرداخت نقدی هزینه خدمات مهندسی یکی از شروط بهره مندی از طرح تخفیف بوده است خوشبختانه با سپرگذاری بلند مدت نقدینگی حاصل از طرح، علاوه بر کاهش مشکلات و حذف هزینه های ناشی از نگهداری و وصول چک ها، تخفیف ارائه شده، از محل درآمدهای ناشی از سپرده گذاری جبران خواهد گردید.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد عنوان کرد: با پایان طرح، رکوردی بی نظیر ثبت شد و در روز آخر اجرای طرح، بالغ بر ۱۲۲ مورد پرونده ساختمانی بر روی سامانه ارجاع نظارت، در انتظار اعلام داوطلبی مهندسان ناظر قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8HFUX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *