اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ورودی های شهرستان اشکذر از بخش رستاق کنترل می شود

شناسه خبر : 90329 | تاریخ انتشار : : 03 فروردین 1399 - 21:13 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر با اعلام کنترل ورودی شهرستان اشکذر از بخش رستاق این شهرستان گفت: پیرو مصوبه امروز ستاد پیشگیری از ویروس کرونا استان یزد مبنی بر ممنوعیت ورود مسافران، ایستگاه غربالگری و کنترل ورودی شهرستان اشکذر در رستاق استقرار و مانع از ورود مسافران خواهد شد. فرماندار […]

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر با اعلام کنترل ورودی شهرستان اشکذر از بخش رستاق این شهرستان گفت: پیرو مصوبه امروز ستاد پیشگیری از ویروس کرونا استان یزد مبنی بر ممنوعیت ورود مسافران، ایستگاه غربالگری و کنترل ورودی شهرستان اشکذر در رستاق استقرار و مانع از ورود مسافران خواهد شد.

فرماندار اشکذر با اعلام اینکه با همکاری شورای اسلامی بخش رستاق و دهیاران وحضور پایگاه های بسیج کلیه ورودی های شهرستان اشکذر از سمت رستاق تحت کنترل خواهد بود؛ افزود: از ورود کلیه افرادی که بومی شهرستان اشکذر نباشند جلوگیری خواهد شد.

هادی نسب ضمن توصیه به اهالی منطقه در خصوص خودداری از ترددهای غیر ضروری، خواهان همکاری با ایستگاه های مستقر در ورودی های روستاها شد.

رئیس ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان اشکذر عنوان کرد: ورودی های شهرستان اشکذر در رضوانشهر ،فیروزآباد و اشکذر با حضور نیروی انتظامی و سپاه و با پشتیبانی شورای شهر و شهرداری کنترل خواهد شد.

وی تاکید کرد: غربالگری، تب سنجی و ضد عفونی کردن وسایل نقلیه از جمله اقدامات دیگری است که توسط این ایستگاه ها انجام خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PRKcy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec