• کد خبر: 19180
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 فروردین 1392 - 17:53
  مردم تفت امروز در مراسم باشکوهی با حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده، نماینده فقید مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی که همه مسئولان در پیام‌های تسلیت خود از وی به عنوان روحانی ساده‌زیست یاد کرده‌اند، وداع کردند

  به گزارش نسیم صادق به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز در حالی که هنوز پیکر حجت‌الاسلام یحیی‌زاده به تفت نرسیده بود، مردم از ساعات اولیه صبح در میدان امام گردهم آمده بودند تا با نماینده خود در مجلس وداع کنند.

  حضور جمعیت گسترده مردم وفادار و قدرشناس تفت در این میدان گرچه برای واقعه‌ای غم‌انگیز بود، اما برای هر بیننده‌ای شعف‌آفرین بود.

  پس از وداع غم‌انگیز مردم تفت با پیکر حجت‌الاسلام یحیی‌زاده که با عزاداری برای جده سادات همراه بود، پیکر این روحانی پرتلاش به شهر زادگاهش، میبد منتقل شد تا عصر امروز بار دیگر مردم قدرشناس برای تشییع پیکر او اجتماع کنند.

  در این بین پیام‌های تسلیت بسیاری نیز از سوی جامعه روحانیت، استاندار، امام جمعه، مجمع نمایندگان استان یزد، دستگاه‌ها، ادارات و … در استان یزد صادر شده است.

  محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس، حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌‍زاده، نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد در مجلس، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس، عبدالله‌زاده نماینده مردم طبس، شورای فرهنگ عمومی استان یزد، اداره صنعت،‌ معدن و تجارت استان، دانشگاه پیام نور تفت

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Kl6KL

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.