اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

واگذاری سه امتیاز خانگی فرانتک اشکذر به زارچ

شناسه خبر : 43909 | تاریخ انتشار : : 26 شهریور 1394 - 20:49 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، امروز از ساعت 16:30 در ورزشگاه 22 بهمن اشکذر ، تیم فرانتک اشکذر میزبان تیم شهرداری زارچ بود که در پایان با نتیجه 2-1 به سود زارچ به پایان رسید. در نیمه اول بازی ، تیم شهرداری زارچ در دقیقه 25 بازی اولین تعویض خود را انجام داد و سالار نقدی […]

به گزارش اشکذر نیوز، امروز از ساعت 16:30 در ورزشگاه 22 بهمن اشکذر ، تیم فرانتک اشکذر میزبان تیم شهرداری زارچ بود که در پایان با نتیجه 2-1 به سود زارچ به پایان رسید.

در نیمه اول بازی ، تیم شهرداری زارچ در دقیقه 25 بازی اولین تعویض خود را انجام داد و سالار نقدی را وارد بازی کرد که به محض ورود به بازی با یک پاس بلند پشت مدافعین تیم فرانتک و بعد از اشتباه مدافع، بهنام سلمانی اولین گل بازی را به ثمر رساند. تیم فرانتک بعد از دریافت گل حملات خود را با شدت بیشتری ادامه داد و توانست در دقیقه 40 توسط جلال غلامزاده به گل تساوی دست یابد.

در نیمه دوم تیم فرانتک سوار بر بازی بود ولی نتوانست از موقعیت های مسلم گلزنی خود استفاده کند و این تیم زارچ بود که توانست از تنها ضد حمله خود استفاده کند و با اشتباه دروازه بان فرانتک به گل برتری دست یابد . گل دوم تیم زارچ را محمدرضا کریمی به ثمر رساند.

ترکیب تیم فرانتک: امیردهقانی، حسین دهقانی، محسن خلیلیان، جواد هویدا، نادر متین گوهر، هادی حسینی(محسن شهریاری)، وحیدرضا دهقانی(مصطفی دهقانی (علی عبداله زاده) )،عباس ابراهیمی،جلال غلامزاده ، مجتبی مهرابی، مجتبی قدیری

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0xqd1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124